شرکت accurate locatorsشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب مولتی سنسور MULTI SENSOR

به جرات میتوان گفت که سیستم های شرکت accurate locators از برترین و بهترین سیستم های فلزیابی می باشند که با استفاده از کارکرد دقیق خود در میان اپراتور ها به عنوان بهترین سیستم های موجود در دو دسته پالسی و تصویری قرار دارند که در مقالات قبلی به بررسی برخی از سیستم ها این شرکت همچون فلزیاب PI Penetrator 5500 پرداختیم و در این مقاله نیز به معرفی دستگاه فلزیاب مولتی سنسور می پردازیم تا تمامی توضیحات این محصول بی نظیر را مورد بررسی قرار دهیم .

فلزیاب تصویری مولتی سنسور MULTI SENSOR

در این مطاب می خواهیم شما عزیزان را با دستگاه فلزیاب تصویری مولتی سنسور MULTI SENSOR آشنا سازیم تا شما بتوانید بهترین کار آیی را با این دستگاه در کاوش های حرفه ای خود داشته باشید . این دستگاه ارا ویژگی های بسیاری می باشد با استفاد از این دستگاه می توانید کاوش های بسیاری انجام دهید و به اهدافی دست پیدا کنید که دستگاه های دیگر قادر به شناسایی آنها نیستند . این محصول فوق العاده با کارکرد راحت و بینظیر خود که باعث سهولت کار اپراتور در شناسایی هدف شده است محبوبیت بسیاری در بین اپراتور ها به دست آورده است .

فلزیاب تصویری مولتی سنسور
فلزیاب تصویری مولتی سنسور

طلایاب مولتی سنسور MULTI SENSOR دارای صفحه نمایش حسی UMPS می باشد کیفیت بسیار بالای این صفحه نمایش باعث کارکرد آسان این دستگاه می باشد . این دستگاه دارای چند سنسور حسگر PRO ART می باشد که این امکان را به اپراتور می دهد که با دقت و کمترین خطا به شناسایی فلزات باارزش , گنجینه , سنگ های باارش و … بپردازد و پاسخگوی تمام نیاز یک کاوشگر حرفه ای باشد . گنجیاب مولتی سنسور MULTI SENSOR دارای چهار سنسور بسیار قدرتمند می باشد تا شما بتوانید از کوچک ترین ذرات طلا نیز در اعماق زمین با خبر شوید و با تجزیه و تحلیل آن به کاوش بپردازید . فلزیاب مولتی سنسور MULTI SENSOR محصول شرکت accurate locators دارای قدرت بسیار بالای تفکیک فلزات با ارزش از بی ارزش است و میتواند در زمین های بسیار آلوده به کار شناسایی فلزات بدون اینکه تداخلی در بین فرکانس فلزات به وجود بیاید بپردازد .

از ویژگی های دیگر این دستگاه استفاده این دستگاه در انواع شرایط آب و هوای ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…) و هر نوع جنس زمین اعم از (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی , شن و …) است تا شما کاوشگران با اطمینا از کارآیی دستگاه در این مناطق به کاوش بپردازید . تکنولوژی و قدرت و دقت بسیاری که در ساخت این محصول بی نظیر به کار رفته است شما را قادر می سازد به اهداف بزرگ و کوچک دست پیدا کنید و همین امر باعث محبوبیت این دستگاه در بین اپراتور ها شده است . شما عزیزان برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

منبع : فلزیاب ماد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن