شرکت او کی امشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

گنجیاب فیوچر ای FUTURE I 160

فلزیاب فیوچر ای 160 یکی از برترین سیستم های فلزیابی در میان سیستم های تصویری می باشد که با داشتن کارایی فوق العاده و پاسخگویی مناسب در هنگام تست در شرایط مختلف به عنوان یکی از بهترین سیستم های شرکت او کی ام المان شناخته شده می باشد که مورد استفاده اپراتور های زیادی بوده است و افراد زیادی توانسته اند با استفاده از همین سیستم اشیا و موارد با ارزشی را بیابند در همین رابطه در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد به ارائه توضیحاتی در رابطه با این سیستم می پردازیم .

دستگاه فلزیاب FUTURE I 160

فیوچر میتواند در تمامی شرایط ها و انواع زمین ها و خاک ها با حساسیت بالا و دقت زیاد به کاوش بپردازد و تمامی اهداف موجود در دل زمین را به تصویر بکشد و با استفاده از داده ها و سیگنال های دریافتی مجموعه اطلاعاتی کامل راجع به اشیا همچون اندازه و عمق و جنس و شکل و … ارائه دهد . این سیستم با داشتن عمق کاوش 18 متری خود میتاوند تا این عمق تمامی موارد با ارزش و عتیقه جات و جواهرات و … را نمایان سازد و اپراتور را به وجود این موارد مطلع سازد . این سیستم به حدی دقیق می باشد که رد صورت استفاده از این سیستم در مکان هایی که قبلا حفاری شده است در صورت وجود مقدار بار میتواند انها را مشخص سازد .

فلزیاب future i 160
فلزیاب future i 160

علاوه بر موار ذکر شده این سیستم با استفاده از تکنولوژی بالای خود و سه بعدی و تصویری بودن میتواند تمامی حفره ها و تونل ها و غار های زیر زمینی را شناسایی کند و به اطلاع اپراتور برساند . با استفاده از سیستم LIVE SENSOR در این محصول شرکت او کی ام آلمان میتوان تصاویر اشیاء و اجسام را بصورت زنده مشاهده کرد حتی اگر این مواد در زیر ساروج باشند و شما بعد از آنالیز این داده ها و تصاویر میتوانید با دلخواه خود تصمیم به حفاری بگیرید . آنتن مولتی سنسور ۵۰ سانتی متری بسیار حساس است که دارای ۱۶ سنسور مولتی پوینت EAMS می باشد در این فلزیاب بکار گرفته شده که موجب افزایش حساسیت آن میشود .

ویژگی های این سیستم

  • مغناطیس سنج صوت
  • اسکن زمین با وضوح بالا در ۳D
  • تصویر زنده با آنتن اسکن زمین افقی
  • تصویر زنده با آنتن  عمودی
  • تجزیه و تحلیل گرافیکی بر روی یک کامپیوتر
  • برآورد اندازه دقیق و عمق

منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش فلزیاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن