شرکت accurate locatorsشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

گنجیاب ران ابات RUNABOUT

در میان سیستم های شرکت accurate locators یکی از سیستم هایی که دارای کارکرد عالی و فوق العاده می باشد و با استفاده از ویژگی های خود میتواند تمامی اهداف را برای اپراتور ها نمایان سازد دستگاه فلزیاب run abot می باشد که بنا به کاوش های انجام شده توسط این سیستم و موفقیت های حاصل به یکی از بهترین سیستم های تصویری در میان اپراتور ها تبدیل شده است که در ادامه به معرفی ویژگی ها و امکانات این سیستم می پردازیم .

گنجیاب RUNABOUT

در این بخش از مطالب به معرفی یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها جهت کاوش میپردازیم تا شما عزیزان بیشتر با دستگاه تصویری RUNABOUT آشنا شده و بتوانید با استفاده از این اطلاعات بتوانید در کاوش های خود از این فلزیاب استفاده کرده و بهترین نتیجه را به دست بیاورید . طلایاب RUNABOUT داری صفحه مانیتور بسیار با کیفیت تمام رنگی است تا اطلاعات و داده ها در ان برای اپراتور به نمایش بیاید و کاوشگران بتوانند با استفاده از کیفیت بالای آن در تاریکی نیز از این مانیتور با کیفیت دستگاه استفاده کنند .

گنجیاب این داری عمق کاوش 20 متری واقعی میباشد تا کاوشگران عزیز بتوانند با این عمق کاوش بی نظیر فلزات با ارش و گنجینه ها را به راحتی شناسایی و مورد کاوش قرار دهند . شما میتوانید با اتصال لوپ 50سانتی به دستگاه طلایاب RUNABOUT عمق کاوش و دقت این دستگاه را بیشتر کرده و بتوانید به ذرات کوچک طلا نیز دست پیدا کنید و همچنین میتوانید از این دستگاه برای جستو جوی معدن نیز استفاده کنید . قدرت تفکیک این دستگاه بسیار بالاست که به شما این امکان را میدهد تا از شناسایی فلزات بی ارزش چشم پوشی کنید .

سیستم فلزیاب run about
سیستم فلزیاب run about

این دستگاه در زمین های آلوده میتواند فرکانس فلزات را از هم جدا کرده ودر دریافت فرکانس ها هیچ اشتباهی نمیکند . کارکرد این دستگاه بر اساس مگنت است و دارای سنسور های حساسی است که قدرت و دقت این دستگاه را از دستگاه های دیگر مجزا کرده اند . شما میتوانید از این دستگاه در هر نوع اقلیم آب و هوایی ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…)  و هر نوع جنس زمینی اعم از (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی , شن و …)   به راحتی به کاوش بپردازد .

مشخصات فنی این سیستم

– مدل تکامل يافته دوبل مگنوم
– سيستم کارکرد مگنت
– نرم افزار زنده زمين Livescan
– سيستم تشخيص دقيق عمق هدف و شناسايي طول و عرض فلزات
– داراي 4 سنسور خروجي
– کاور جهت سهولت در عمليات Scan
– لوپ 50 سانت شناسايي فلزات جديد و قديم
– کامپيوتر کيفي
– عمق کاوش: 20 متر
– سي دي آموزشي  8
– پورت خروجي 2 سال گارانتي
منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش فلزیاب
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن