شرکت او کی امشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

گنجیاب اوولوشن Evolution

فلزیاب اوولوشن یکی از برترین سیستم های سه بعدی در میان فلزیاب های جهان از جمله خود محصولات شرکت او کی ام آلمان می باشد که دارای کارکرد مناسب و پاسخگویی عالی در تمامی شرایط و موقعیت ها می باشد که بدین سبب از محبوب ترین سیستم ها شناخته میشود که ما در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد به ارائه توضیحاتی در رابطه با این محصول می پردازیم تا شما کاوشگران عزیز اطلاعات کاملی در رابطه با این سیستم در دست داشته باشید .

فلزیاب اوولوشن Evolution

در این بخش ویژگی های اوولوشن را مورد نقد و بررسی قرار میدهیم تا با اطلاعات بیشتری راجع به این فلزیاب دست به انتخاب خود بزنید و سیستمی بی نظیر را در اختیار داشته باشید , این فلزیاب در دسه بندی فلزیاب های سه بعدی و تصویری قرار میگیرد که با داشتن تکنولوژی برتر و امکانات پیشرفته و همچنین داشتن عمق کاوش 8 متری میتواند اطلاعات بی نظیری را در اختیار کاوشگر قرار دهد و تمامی موارد با ارزش موجود در دل زمین را نمایان سازد و مشخصاتی از قبیل عمق و جنس و اندازه و شکل هدف را مشخص سازد که بدین سبب یکی از حساس ترین و دقیق ترین و کامل ترین سیستم های فلزیاب تصویری می باشد .

فلزیاب اوولوشن
فلزیاب اوولوشن

قدرت تفکیک این سیستم بی نظیر است به گونه ای که میتواند در زمین هایی با آلودگی زیاد و وجود مواد بی ارزش و مواد معدنی مختلف به دقیق ترین و حساس ترین کاوش ها بپردازد و نمونه های مختلفی از موارد با ارزش را نمایان سازد . طلایاب evolution با استفاده از صفحه لمسی و با کیفیت خود تمامی اطلاعات مورد نیاز برای یافتن اهداف را بصورت دقیق برای اپراتور به نمایش در می آورد تا اپراتور به موقعیت یابی هدف در صورت با ارزش بودن بپردازد . این طلایاب را میتوان در انواع زمین های مختلف اعم از شوره زار و کوهستانی و بیابانی و جنگلی و … مورد استفاده قرار داد بدون اینکه در کارکرد آن تداخلی بوجود آید و اطلاعات ناقصی در اختیار اپراتور قرار گیرد .

منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش فلزیاب 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن