وبلاگ

پی بردن به اورجینال بودن محصولات شرکت ماین لب استرالیا

با سلام خدمت کاوشگران و تمامی همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد درا این مقاله می خواهیم اطلاعاتی درباره ی پی بردن به اورجینال بودن محصولات شرکت ماین لب استرالیا خدمتتان عرضه کنیم . امروزه تقلبی یا اورجینال بودن دستگاه ها بسیار مهم است زیرا افراد سود جویی برای منافع شخصی خود به تولید و عرضه محصولات تقلبی به بازار می کنند . پس شما کسانی که میخواهید  یک دستگاه اورجینال برای کاوش های خود تهیه کنید ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

اطلاع از اورجینال بودن محصولات شرکت ماین لب استرالیا

در این بخش می خواهیم یکی از فلزیاب های شرکت ماین لب استرالیا را برای شما مورد بررسی قرار دهیم تا شما از چگونگی شناخت محصول فیک و تقلبی را از محصول اورجینال تشخیص دهید . در وحله ی اول دستگاه های اورجینال دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که هیچکدام از دستگاه های تقلب این ویژگی ها را ندارند . در زیر به چندی از این ویژگی ها اشاره میکنیم :

  • تصویر لیلبل دستگاه باید بدون خدشه و خطی باشد .
  • رنگ پس زمینه لیبل باید به رنگ نقره ای خالص باشد .
  • کلمه Genuine موجود بر روی دستگاه باید رنگی یا به صورت رنگین کمانی باشد .

شما بعد از تهیه دستگاه اولین پروسه کاری برای پی بردن به اورجینال بودن دستگاه باید به بررسی شماره سریال هولوگرام که در زیر لیبل درج شده است بپردازید .شماره سریال این محصولات اغلب در گوشه ها و بغل های دستگاه قرار دارد که میتوانید آنرا بیابید این لیبل ها مانند شماره های شارژ گوشی های همراه هستند شما با خراش دادن این لیبل شماره سریال دستگاه برای شما مشخص می گردد .

راه تشخیص اورجینال بودن فلزیاب ماین لب
راه تشخیص اورجینال بودن فلزیاب ماین لب

دستگاهی که هیچ کدام از این ویژگی ها را دارا نباشد به طور یقین می توان گفت که تقلبی و فیک است . پس شما برای اطمینان بیشتر از خرید خود می توانید شماره سریال حک شده برروی دستگاه را به شماره ۶۱۴۵۸۷۲۷۷۲۷+ ارسال کنید تا از اورجینال بودن دستگاه خود مطمئن شوید . شما برای اینکه شرکت پاسخ شما را بدهد باید بین سریال و اسم نوع محصول خود فاصله یا space را حتما رعایت کنید . بعد از رعایت این نکات و ارسال سریال دستگاه  پیغام Minelab Try Agin رو دریافت کردید دوباره پیام را به همان شماره  بفرستید , اگر محصول اورجینال  باشد متن پیغام اینگونه است : Minelab YES*OUI*SI که با دریافت این پیام از اصل بودن محصول مورد نظر اطلاع پیدا میکنید . برای اطلاع از ویژگی های سیستم های شرکت مین لب میتوانید به موارد زیر مراجعه کنید :

منبع : فلزیاب ماد مرجع انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن