وبلاگ

نشانه ها در گنج یابی

با سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد در این مطلب می خواهیم شما عزیزان را بیشتر با موضوع نشانه های گنجیابی در علم باستان شناسی و جستو جوی فلزات باارزش آشنا سازیم . شما با مطالعه و استفاده از این مقاله میتوانید در کاوش و جستو جوهای خود بهترین نتیجه را بدست بیاورید . نشانه های زیادی در رابطه با وجود گنج در یک مکان وجود دارد که در مقالات قبلی همچون علم باستان شناسی موارد مختلفی را در اینر ابطه راائه دادمی و در این مقاله نیز ما سعی میکنیم کامل ترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . امیدوارم ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

نشانه در علم گنجیابی

در این بخش می خواهیم نشانه های گنجیابی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید از این اطلاعات در کاوش های خود استفاده کنید زیرا در هر مکانی که گنج وجود داشته باشد به طور یقین نشانه هایی برای وجود این گنج در اطراف این مکان خواهد بود . به طور مثال شما در هر مکانی قبل از اینکه از دستگاه فلزیاب استفاده کنید ابتدا از وجود نشانه ها و علائم موجود در آن منطقه مطمئن شده و سپس به دستگاه به جستو جوی مکان اصلی و نقطه ی اصلی زیر خاکی می پردازید . این نشانه ها ممکن است سنگی باشد که روی ان حکاکی شده است یا چوبی که روی آن را با نقوشی حک کرده اند .

Sign of treasure
Sign of treasure

از نشانه های وجود گنج در نقاط مختلف میتوان به وجود چشمه های آب و یا وجود درخت های کهنی همچون درخت گردو و سنجد , زالزالک , بادام و … اشاره کرد زیرا این درخت ها دارای قدمت زیادی می باشند و بیشتر برای محل گنج و قبر مورد استفاده قرار می گرفته اند . یا در مناطقی برای نشانه گنج از تپه های خاکی دست ساز برای نشانه گنج استفاده میکردند که این تپه نشانه ی خوبی برای وجود گنج در یک منطقه می باشد . در این بخش شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در هر مکان و منطقه ای گکه درخت کهنی یا تپه ای وجود داشته باشد دلیل بر وجود گنج نیست بلکه این عناصر در مکان هایی ظاهر می شوند که با عناص آن منطقه به طور کامل متفاوت و در تضاد هستند .

مکان ها و مناطقی نیز وجود دارند که بعد از کاوش نشانه های وجود گنج خود را نمایان می سازند یعنی بر روی زمین هیچ نشانه ای وجود ندارن و با کاوش کمی شما با نشانه ها و علایمی چون زغال , استخوان به صورت ضربدری و غیره برخورد می کنید که نشانه هایی از وجود گنج در این منطقه است . نشانه ها و علائم وجود گنج میتواند اطلاعات زیادی در رابطه با اهداف نیز در اختیار قرار دهد برای مثال میتوان به وجود تله و … نیز پی برد .

منبع : فلزیاب ماد مرجع انواع ردیاب و اسکنر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن