سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت accurate locatorsشرکت های سازنده

فلزیاب PI Penetrator 5500

دستگاه فلزیاب PI Penetrator 5500 یکی از بهترین سیستم های موجود در بازار می باشد که با داشتن عمق و دقت بالا و حساسیت بیش از حد برای یافتن فلزات با ارزش به یکی از برترین سیستم های فلزیابی تبدیل شده است که مورد استفاده اپراتور ها در نقاط مختلف می باشد از این رو در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد به ارائه و بررسی این سیستم یعنی گنجیاب PI Penetrator 5500 می پردازی و در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این محصول ارائه میدهیم .

طلایاب PI Penetrator 5500

در این بخش از مطالب وب سایت فلزیاب ماد به معرفی فلزیاب PI Penetrator 5500 می پردازیم تا شما کاوشگران بیشتر با اطلاعات و کارآیی این دستگاه قوی آشنا شده و در کاوش ها و جستو جو های خود از این دستگاه استفاده کنید . قدرت دریافت فرکانس ها و دقت این دستگاه باعث محبوبیت این دستگاه در بین کاوشگران شده است . شما میتوانید با استفاده از این دستگاه فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و … را در اعماق زمین مورد کاوش قرار دهید و بتوانید به بهترین نتیجه دست یابید . عمق کاوش واقعی طلایاب PI Penetrator 5500 شش متر واقعی است که شما میتوانید تا این عمق کاوش تمام فلزات را شناسایی و مورد کاوش قرار دهید .

فلزیاب قدرتمند PI Penetrator 5500
فلزیاب قدرتمند PI Penetrator 5500

گنجیاب PI Penetrator 5500 دارای قدرت تفکیک بسیار بالایی است که میتواند فرکانس فلزات با ارزش و بی ارزش را در زمین های بسیار آلوده بدون آنکه در فرکانس آنها تداخلی بوجود بیاید شناسایی کند و در اختیار اپراتور قرار دهد . این فلزیاب دارای کویل های پلیمری ضد سایش هستند که میتواند علاوه بر شناسایی فلزات باارزش به شناسایی رگه های طلا و همچنین ذرات کوچک طلا در خاک دست پیدا کند . این دستگاه میتواند با استفاده از زمان کوتاهی به جستو جو و کاوش بپردازد که این عمر باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد . دستگاه طلایاب PI Penetrator 5500 محصول برتر شرکت accurate locators دارای باطری قوی 12 ولت می باشد که شما میتوانید زمان بیشتری را به کاوش بپردازید بدون ترس از تمام شدن شارژ دستگاه . کاوشگران عزیز جهت مشاوره و تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

منبع : وب سایت فلزیاب ماد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن