سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت ماین لب استرالیاشرکت های سازنده

فلزیاب گو فایند GO FIND

در این بخش به معرفی یکی از بهترین سیستم های موجود در بازار یعنی دستگاه طلایاب گو فایند GO FIND محصول شرکت ماین لب استرالیا می پردازیم , این محصول با ورود به بازار ها توجه بسیاری از کاوشگران را به خود جلب کرد تا اپراتور ها با تهیه گو فایند به کاوش های حرفه ای بپردازند و بتوانند اهداف مورد نظر خود را بیابند از این رو تا انتهای ای مقاله با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با تمامی ویژگی ها و امکانات این سیستم بی نظیر محصول شرکت ماین لب استرالیا آشنا سازیم .

فلزیاب گو فایند شرکت ماین لب

در این بخش از معرفی محصولات برتر وبسایت فلزیاب استار میخوایم به معرفی بیشتر دستگاه طلایاب گو فایند GO FIND میپردازیم این محصول بخاطر کیفیت بالایی که داشت طرفداران زیادی را به خود معطوف کرد تا در کاوش های خود از دستگاه گنجیاب گو فایند استفاده کنند . این دستگاه بخاطر داشتن قدرت تفکیک بالایی که داراست میتواند انواع فلزات را تفکیک و فلزات بی ارزش را نادیده بگیرد . دستگاه طلایاب گو فایند GO FIND میتواند در زمین های آلوده به خوبی کار کند پس میتوان از این دستگاه در کاوش فلزاتی چون طلا , نقره , مس و سنگ های گران قیمت و دفینه ها استفاده کرد . عمق کاوش متوسط این دستگاه به شما این امکان را میدهد تا مکان ذرات کوچک فلزات با ارزش همچون طلا را به خوبی شناسایی و مورد کاوش قرار دهید . همان طور که گفتیم عمق کاوش دستگاه گنجیاب GO FIND متوسط است یعنی حتی در دفترچه دستگاه نیز اطلاعات در مورد عمق کاوش آن ذکر نشده است پس میتوان اهدافی که در سطح متوسط و عمق متوسط هستند را با استفاده از این سیستم پیدا کرد .

فلزیاب گو فایند ماین لب
فلزیاب گو فایند ماین لب

ویژگی دیگر این دستگاه طراحی زیبا آن است که امکان تاشدن را داراست که میتوان دستگاه فلزیاب گو فایند را به راحتی و بدون هیچ نگرانی حمل کنید . دستگاه گو فایند GO FIND دارای صفحه نمایش لمسی و مناسبی است که دارای کیفیت عالی می باشد و شما میتوانید در تاریکی نیز از کیفیت بی نظیر مانیتور آن بهره لازم را ببرید . در دستگاه گنجیاب گو فایند GO FIND چراغ هایی تعبیه شده که با روشن شدن هر کدام میتوان از با ارزش و بی ارزش بودن فلز یافت شده پی برد و همچنین بنابر تمایل اپراتور از استفاده از این چراغ ها میتواند عمق دقیق فلز با ارزش یافت شده را مشخص کند .

برای مشاهده سایر سیستم های برتر شرکت ماین لب میتوانید به مطالب زیر نیز مراجعه کنید :

فلزیاب گو فایند ماین لب استرالیا
فلزیاب گو فایند ماین لب استرالیا

طلایاب گو فایند GO FIND در سه مدل مختلف ارایه شده است :

  1. دستگاه گو فایند GO FIND 20
  2. دستگاه گو فایند GO FIND 40
  3. دستگاه گو فایند GO FIND 60

در میان این سه مدل دستگاه طلا یاب گو فایند 60 کارایی بهتر و دقیق تری نسبت به دو مدل دیگر این دستگاه داراست و این مود به تجربه نیز برای اپراتور ها ثابت شده است که این نوع سیستم کارایی بهتری نسبت به سایر مدل های دیگر همین دستگاه دارد . این دستگاه میتواند در هر نوع آب وهوایی و هر نوع خاکی به خوبی عمل و اهداف را شناسایی کند . شما عزیزان برای مشاوره و تهیه دستگاه فلزیاب گو فایند GO FIND میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب استار – مرجع ارائه انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن