شرکت نوکتا ترکیهشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب گلدن کینگ GOLDEN KING

با سلام خدمت همراهان همیشگی فلزیاب ماد در این بخش از معرفی بهترین و برترین فلزیاب های موجود به معرفی بیشتر دستگاه فلزیاب فلزیاب گلدن کینگ GOLDEN KING می پردازیم تا شما بیشتر با این دستگاه تصویری فوق العاده آشنا شده و بتوانید در کاوش های خود بهترین بهره را از آن ببرید . این وسیله دارای ویژگی ها و کارآیی های بسیاری است که موجب شده است بیشتر کاوشگران در اکثر کاوش های خود از این دستگاه بی نظیر استفاده کنند . امیدوارم ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

فلزیاب تصویری گلدن کینگ GOLDEN KING

در این بخش از مطالب به معرفی بیشتر دستگاه فلزیاب گلدن کینگ GOLDEN KING محصول شرکت نوکتا ترکیه می پردازیم تا شما با استفاده از این اطلاعات بتوانید در کاوش ها و جستوجو های خود به اهداف مورد نظر دست پیدا کنید . دستگاه طلایاب  گلدن کینگ GOLDEN KING دارای نرم افزار و سخت افزار های بسیار قدرتمند است تا فلزات باارزش را که در طول زمان های زیادی درون خاک بوده اند به راحتی شناسایی کند این ویژگی باعث محبوبیت بیشتر این دستگاه شده است زیرا بیشتر دستگاه ها قادر به شناسایی فلزاتی که مدت زمان زیادی در اعماق زمین بوده اند نیستند .

فلزیاب قدرتمند GOLDEN KING
فلزیاب قدرتمند GOLDEN KING

گنجیاب سه بعدی گلدن کینگ GOLDEN KING دارای صفحه نمایش تمام رنگی است تا اطلاعات و داده های دریافتی را با تمام جزئیات در اختیار اپراتور قرار دهد شما همچنین میتواند در شب و تاریکی از این دستگاه بی نظیر و مانیتور با کیفیت ان بدون نگرانی استفاده کنید . این دستگاه بعد از شناسایی فلزات باارزش اطلاعات آن جنس هدف , اندازه هدف , عمق هدف و غیره  را به صورت سه بعدی در اختیار اپراتور قرار می دهد . این دستگاه دارای عمق کاوش 20 متری واقعی می باشد تا شما بتواند تا این عمق به انواع فلزات باارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره دست پیدا کنید و همچنین این دستگاه توانایی شناخت ذرات کوچک در زمین را نیز داراست .

شما می توانید با استفاده از طلایاب گلدن کینگ GOLDEN KING انواع تونل ها و حفره های موجود در زمین را به خوبی شناسایی کنید . شما همچنین میتوانید در زیر آ بو مکان هاایی که آب وجود دارد به کاوش و شناسایی اهداف خود بپردازید . از دیگر قابلیت های این فلزیاب میتوان به این اشاره کرد که با داشتن سیستم سنسور گاز در صورت وجود گاز های خطرناک برای اپراتور از وجود این گاز ها خبر میدهد . شما می توانید جهت تهیه این محصول بی نظیر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

ویژگی های متمایز کننده این دستگاه :

  • ارائه تصویر از اهداف
  • دقت بالا
  • عمق کاوش بی نظیر
  • بالانس اتوماتیک

منبع : فلزیاب ماد , مرجع انواع فلزیاب های تصویری و اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن