شرکت ماکرو ترکیهشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب ژئو هانتر jeoHUNTER

در میان انواع فلزیاب های موجود در بازار در دو نوع تصیری و پالسی میتوان گفت که فلزیاب های تصویری از قابلیت های بیشتری برخوردار هستند و بنا به ارائه اطلاعات بیشتر و بهتر نسبت به سایر سیستم ها بیشتر مورد توجه هستند از این رو در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد به معرفی یکی از بهترین سیستم های فلزیابی تصویری با نام دستگاه طلایاب ژئو هانتر می پردازیم تا این سیستم بی نظیر را خدمت شما بزرگواران و کاربران فلزیاب ماد معرفی کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

دستگاه فلزیاب ژئو هانتر jeoHUNTER

در این مطلب از سری مطالب سایت فلزیاب ماد به معرفی بیشتر فلزیاب ژئو هانتر jeoHUNTER می پردازیم تا اطلاعات کاملی را نسبت به این دستگاه سه بعدی بی نظیر خدمت شما همراهان همیشگی ارائه کرده باشیم . این دستگاه در دسته فلزیاب هایی که دارای عمق کاوش بالا دارند قرار میگیرد که با این ویژگی می توانید انواع فلزات با ارزش , دفینه ها , سکه ها , سنگ های گران قیمت و … را در اعماق زمین به راحتی شناسایی کرده و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید . قدرت تفکیک بالای این دستگاه باعث شده تا شما عزیزان به راحتی به فلزات و اجناس با ارزش دست پیدا کنید . دستگاه فلزیاب ژئو هانتر jeoHUNTER در زمین های بسیار آلوده کارایی بی نظیر ی از خود نشان میدهد و میتواند  شناسایی فرکانس فلزات بی ارزش را نادیده بگیرد و به کاوش فلزات با ارزش بپردازد بدون ان که در فرکانس های فلزات تداخلی به وجود بیاید .

فلزیاب تصویری جئو هانتر
فلزیاب تصویری جئو هانتر

طلایاب ژئو هانتر jeoHUNTER دارای صفحه نمایش تمام رنگی بسیار با کیفیتی است که شما میتوانید از این ویژگی در شب ها بدون هیچ نگرانی استفاده کنید . سه بعدی بودن دستگاه گنجیاب ژئو هانتر jeoHUNTER این قابلیت را به شما میدهد که بعد از شناسایی هدف مورد نظر شما بتوانید به تجزیه و تحلیل هدف بپردازید و به نوع جنس , عمق جنس , ارزش جنس و … دست یابید تا به کاوش خود به راحتی بپردازید . این دستگاه اهداف شناسایی شده را به صورت 4 دسته بر روی صفحه نمایش خود نشان میدهد :

  • طلا
  • آهن
  • غیر آهن
  • فولاد

که به اپراتور این اختیار را میدهد تا جنس هدف را شناسایی کند و بعد به کاوش بپردازد .این دستگاه می تواند حفره ها و تونل هارا شناسایی کند و به صورت سه بعدی در اختیار شما قرار دهد . دستگاه ژئو هانتر jeoHUNTER با کویل های مختلفی عرضه می شود :

  • کویل 60 * 100 برای جستو جوی برای اهداف عمیق و بزرگ
  • کویل 44 *36 برای جستو جو های معمولی
  • کویل 31 * 21 برای جستو جوی اهداف کوچک و سکه ها

که با استفاده از این کویل ها با دقت بیشتری و در زمان بهینه تری میتوانید به هدف خود برسید . شما متوانید از این دستگاه در انواع کاوش خود استفاده ببرید بدون هیچ نگرانی از پیدا نکردن هدف خود . برای مشاوره و تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب ماد مرجع ارائه انواع محصولات فلزیابی اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

تماس با ما
بستن