سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت فیتز جرالد یا تریجر ناوشرکت های سازنده

فلزیاب مینی الیمینیتور MINI ELIMINATOR

با سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد در این بخش از معرفی محصولات شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو می خواهیم یکی از بهترین و قدرتمند ترین دستگاه های ساخته شده این شرکت معتبر را به شما عزیزان معرفی کنیم . شما با استفاده از این محصول می توانید به انواع هدف های خود دست پیدا کنید . در بین ردیاب ها و اسکنر های موجود در بازار دستگاه فلزیاب مینی الیمینیتور MINI ELIMINATOR یکی از موفق ترین دستگاه های موجود در بازار است که بیشتر توجه کاوشگران را به خود معطوف کرده است . ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

ردیاب قدرتمند مینی الیمینیتور MINI ELIMINATOR

در این بخش به معرفی بیشتر و بهتر دستگاه فلزیاب مینی الیمینیتور MINI ELIMINATOR می پردازیم تا شما با این دستگاه آشنا شده . با این اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم بتوانید در کاوش های خود بهترین عملکرد را داشته باشید . این دستگاه ارای قدرت تفکیک باور نکردنی است به این صورت شما با استفاده از این دستگاه در دفعه اول متوجه این ویژگی خواهید شد این دستگاه به راحتی فلزات با ارزش را از بی ارزش تشخیص می دهد و هیچ مشکلی برای اپراتور در حین کاوش به وجود نمی آورد .  گنجیاب مینی الیمینیتور MINI ELIMINATOR دارای قدرت شعاع زنی 6 کیلومتر و عمق کاوش 20 متری می باشد که میتواند تا این عمق ها فلزات باارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره را شناسایی کند شما با استفاده از این دستگاه می توانید قطعات ریز طلای موجود در زمین را نیز به خوبی شناسایی کنید .

در طلایاب مینی الیمینیتور MINI ELIMINATOR قابلیتی گنجانده شده است تا شما عزیزان فلز مورد نظر خود را انتخاب کنید و دستگاه فقط به جستو جو فلز انتخابی شما بپردازد و سایر فلزات را در ج شناسایی , جستو جو نکند که این قابلیت در زمین هایی که دارای آلودگی معدنی بسیاری است بسیار عالی عمل می کند . این دستگاه دارای قابلیت Target Reflection Nulifier است که می تواند با استفاده از این ویژگی خود سایر فلزات دروغین و بی ارزش را شناسایی نکند و این امر و ویژگی باعث سهولت و راحتی اپراتور در حین کاوش می باشد . این دستگاه دارای کیف ضد آب است که یک مزیت برای این دستگاه فوق العاده محسوب می شود . شما برای مشاوره و تهیه این محصول می توانید با مشاوران فلزیاب ماد تماس حاصل فرمایید .

منبع : فلزیاب ماد , مرجع ارائه انواع فلزیاب های اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن