سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت فیتز جرالد یا تریجر ناوشرکت های سازنده

فلزیاب میلینیوم 2000 MILLENNIUM

با سلام خدمت تمامی کاوشگران عزیز در این بخش از مطالب سایت فلزیاب استار به معرفی دستگاه فلزیاب میلینیوم 2000 میپردازیم , این فلزیاب یکی از قدرتمند ترین فلزیاب های جهان می باشد که میتوان با استفاده از تکنولوژی پیشرفته بکار گرفته شه در آن به راحتی به تمامی اهداف رسید و هیچ هدفی را از دست نداد پس برای معرفی بیشتر و آشنایی بیشتر با این محصول ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید تا اطلاعات کاملی در رابطه با این سیستم بی نظیر ارائه دهیم .

طلایاب میلینیوم 2000

در این بخش از معرفی فلزیاب میلینیوم 2000 به ارائه اطلاعات تکمیلی می پردازیم تا شما عزیزان بهتر و بیشتر با این طلایاب بسیار قدرتمند آشنا شوید و در اکتشافات خود از این دستگاه فوق العاده استفاده کنید . طلایاب MILLENNIUM 2000 یکی از قدرتمند ترین طلایاب های موجود در بازار است که عمق کاوش آن به 50 متر میرسد و میتوانید گنجینه ها ودفینه هایی که در عمق زیاد وجود دارند که دستگاه های دیگر قادر به پیدا کردن آنها نیستند به راحتی بیابید و با آنالیز دقیق داده های دریافتی از این دستگاه تمامی اطلاعات راجع به هدف را بدست آورید و پس از تعیین مکان دقیق بار شروع به حفاری کنید و به هدف مورد نظر خود برسید , عمق کاوش بی نظیر این محصول سبب شده است تا تفاوت میان این محصول با سایر سیستم های عمق سطحی بوجود آید و توجه اپراتور ها به این سیستم جلب شود .

فلزیاب میلینیوم 2000 MILLINNIUM تریجر ناو
فلزیاب میلینیوم 2000 MILLINNIUM تریجر ناو

دیگر ویژگی فلزیاب میلینیوم 2000 MILLENNIUM ساخت شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو در پیدا کردن معدن است که به راحتی میتوان با استفاده از این دستگاه سکه های قیمتی و اناوع فلزات گران بها و اشیا عتیقه با عمق زیاد را بیابید و در اعماق زیاد موفق به یافتن هدف هایی شوید که هیچ سیستم دیگری قادر به یافتن آنها نیسن .

کلید هایی در طلایاب میلینیوم 2000 تعبیه شده است که میتوان با استفاده از آنها کاوش برای فلز های مختلفی را میتوان به راحتی انجام داد و اپراتور به اختیار خود کاوش خود نوع فلز را انتخاب کند تا دستگاه اطلاعات کاوش را در اختیار اپراتور قرار دهد یعنی با استفاده از این مورد میتوانید کاوش و حساسیت دستگاه نسبت به فلزات مورد نظر خود را تعیین و مشخص کنید . قدرت تفکیک طلایاب میلینیوم 2000 MILLENNIUM بسیار بالاست که میتوان در زمین های آلوده فلز مورد کاوش خود را به سادگی به دست آورد . کارکرد این دستگاه بسیار راحت است که اپراتور میتواند با استفاده از سه مرحله و به راحتی تمام به اندازه , عمق جنس دست پیدا کرد و شروع به حفاری نماید .

فلزیاب میلینیوم 2000
فلزیاب میلینیوم 2000

گنجیاب میلینیوم 2000 MILLENNIUM با استفاده از قابلیت Target Reflection Nullifier میتواند در خاک های آلوده فلزات مزاحم را حذف کرد و فلز هدف خود را به راحتی کاوش کنید و اطلاعات فلز و مکان دقیق جنس را اپراتور بدست آورد .  دستگاه میلینیوم 2000 MILLENNIUM را میتوان در شرایط آب و هوایی مختلف ( بارانی , برفی , خشک , مرطوب و…) و خاک های (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی و …) مختلف بدون اینکه در کارکرد آن اختلالی بوجود بیاید استفاده کرد .

منبع : فلزیاب استار – مرجع ارائه معتبر سیستم های اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن