وبلاگ

فلزیاب ماهواره ای

با سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد در این مقاله می خواهیم به موضوع اینکه آیا فلزیاب ماهواره ای وجود دارد ؟ یا خیر ؟ بپردازیم . شاید این سوال نیز برای شما پیش آمده باشد که ما میخواهیم در این بخش به توضیحات بیشتری بپردازیم . ما همیشه سعی داشته ایم تا بهترین مطالب را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس امیدوارم ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید .

فلزیاب های ماهواره ای

در این بخش از مقاله های وبلاگ میخواهیم شما را با قضیه ی وجود ماهواره های فلزیاب بیشتر آشنا کنیم . تا کنون هیچ ماهواره ای برای مصارف شخصی یا به اسم یک فرد به فضا ارسال نشده اند و همه ی ماهواره های موجود در فضا و جو متعلق به دولت هاست و هیچ شخصی نمی تواند ادعا کند که ماهواره ای در فضا  برای اوست یا حتی دستگاه های او به ماهواره ها متصل هستند و با استفاده از ماهواره به هدف یابی و جستو جو می پردازند دروغ است . پس تمامی این ادعا ها دروغ است و فقط برای سود جویی است .

ردیاب ماهواره ای وجود دارد ؟
ردیاب ماهواره ای وجود دارد ؟

بیشتر ماهواره های ارسال شده ر فضا برای کار های تحقیقاتی است و هیچگونه اطلاعاتی از این سازمان های خارج نمیشود و این وسیله ها فقط میتوانند از فاصله بسیار دور از زمین فقط سطح زمین را نشان دهد قادر به اینکه اطلاعاتی از داخل زمین به اپراتور یا دستگاه منتقل کند صفر است .بیشتر ماهواره های موجود قادر به نمایش دادن زمین از دور نیستند پس طرح ین ادعا که ماهواره فلزیاب وجود دارد اصلا درست نبوده . البته شرکت هایی وجود دارندمانند ماین لب استرالیا که میتواند با متصل شدن به ماهواره از نقشه ی ان و اطلاعاتی از آن منطقه بدست بیاورند و ولی هیچ وقت این شرکت ادعا نکرده است که ماهواره فلزیاب دارد .

منبع : فلزیاب ماد مرجع انواع فلزیاب های اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن