سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت فیتز جرالد یا تریجر ناوشرکت های سازنده

فلزیاب مادر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR

با سلام خدمت تمامی کاوشگران و همراهان همیشگی فلزیاب ماد در این بخش می خواهیم فلزیاب پر قدرت و دقیق مادر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR را به شما معرفی کنیم تا بیشتر با اطلاعات و ویژگی های این دستگاه بی نظیر آشنا شوید . امروزه دستگاه های فلزیاب زیادی به بازار عرضه شده اند که تعداد زیادی از آنها  کیفیت مطلوب را برای جستو جوی اهداف شما ندارند ما درا این مطلب میخواهیم شما با استفاده از این اطلاعات و منابع بهترین انتخاب را برای تهیه دستگاهی کار آمد و بی نقص داشته باشید. ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

طلایاب قدرتمند مادر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR

در این بخش به معرفی بیشتر و بهتر دستگاه فلزیاب مادر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR محصول شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو می پردازیم تا شما با این دستگاه بی نظیر آشنا شده و بتوانید  بهترین کاوش ها را انجام دهید . در این دستگاه تکنولوژی بسیار پیشرفته ای به کار رفته است به این صورت که قادر به شناسایی فلزات و اشیائی است که دیگر سیستم ها و فلزیاب ها قادر به شناسایی انها نیستند که این ویژگی باعث محبوبیت بیشتر این دستگاه شده است . شما میتوانید از این دستگاه برای جستو جوی معادن و همچنین پیدا کردن آب استفاده کنید .

فلزیاب بی نظیر MOTHER LOAD LOCATOR
فلزیاب بی نظیر MOTHER LOAD LOCATOR

طلایاب مادر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR  با ارسال امواج الکتریکی به داخل زمین این امکان را به اپراتور می دهد تا انواع فلزات باارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره را پیدا کند و تمامی اطلاات هدف پیدا شده را در اخیار اپراتور قرار دهد به طور مثال جنس هدف , اندازه هدف , عمق هدف , ارزش هدف و … را برای اپراتور مشخص میکند . ردیاب مادر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR دارای عمق کاوش 40 متری می باشد که به راحتی به انواع اهداف در اعماق زمین دست پیدا می کند . این دستگاه قابلیت این را دارد تا در مدت زمان کمی منطقه مکانی زیادی را به طور دقیقی مورد کاوش و تجزیه قرار دهد که می تواند تقریبا محدوده ای را تا ۱۱۰۰ متری پوشش دهد.

با استفاده از میله های مسی گنجیاب ماددر لود لوکیتور MOTHER LOAD LOCATOR  میتوانید میزان مقاومت زمین در مناطق مختلف و محدوده تحت پوشش این دستگاه را بسنجید . این دستگاه با قدرت تفکیک یالای و با کیفیت خود در زمین های بسیار آلوده به راحتی به کاوش می پردازد و بدون اینکه در تشخیص فرکانس فلزات مختلف  هیچ تداخلی به وجود بیاورد به کاوش خود ادامه دهد . شما میتوانید از این دستگاه در هرنوع جنس زمینی (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی , شن و …) بدون نگرانی استفاده کنید چون این دستگاه بر روی اکثر خاک کشور ها تست شده و بهترین نتیجه را به دست آورده است . شما جهت تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید . نمونه های دیگری از شرکت فیتز جرالد :

منبع : فلزیاب ماد , مرجع انواع فلزیاب های اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن