شرکت رکسشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب لند کرافت land craft

فلزیاب لند کرافت یکی از بهترین سیستم هایی می باشد که توسط شرکت رکس ساخته شده است و با داشتن تکنولوژی پیشرفته و امکانات عالی مناسب برای یافتن انواع فلزات با ارزش و گنجینه ها و عتیقه جات می باشد از این رو در این مقاله از فلزیاب ماد به ارائه توضیحاتی راجع به این سیستم و کارکرد فوق العاده این فلزیاب می پردازیم تا شما عزیزان اطلاعات کاملی در این رابطه در دست داشته باشید .

دستگاه فلزیاب لند کرافت land craft

در این بخش از مطالب وب سایت فلزیاب ماد به معرفی یکی از قدرتمند ترین دستگاه های فلزیاب می پردازیم دستگاه فلزیاب لند کرافت land craft دارای ویژگی ها و کارکرد های بسیاری است امیدواریم با استفاده از این اطلاعات به بهترین نتیجه دست یابید . طلایاب لند کرافت land craft دارای عمق کاوش 3 متری واقعی می باشد تا کاوشگران بتوانند تا این عمق به کاوش و جستو جوی فلزات بارزش , گنجینه ها , سکه ها و … بپردازند . با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود به کوچک ترین ذرات طلای موجود در زمین نیز دست پیدا کنید .

فلزیاب لند کرافت
فلزیاب لند کرافت

گنجیاب لند کرافت land craft دارای دو منوی کارکرد استاتیک و دینامیک است که هرکدام دارای دو بخش جداگانه هستند . این دستگاه دارای تعدادی کلید کنترلی است که میتوان با استفاده از آنها تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کرد و سستم بوسیله اعمال تنظیمات به کارکرد خود ادامه دهد . با اتصال کویل های دستگاه شما میتوانید از دقت و کیفیت بیشتری در کاوش های خود بهره بگیرید . قدرت تفکیک این دستگاه بسیار بالا است و میتواند انواع فلزات با ارزش و بی ارزش را بدون دردسر تشخیص دهد .

دستگاه فلزیاب لند کرافت land craft در زمین های آلوده به خوبی کار کرده و میتواند فرکانس فلزات را تشخیص داده و بدون تداخل فرکانس ها اطلاعات را در اختیار اپراتور قرار دهد . شما میتوانید از این دستگاه در هر نوع اقلیم آب و هوایی ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…)  و هر نوع جنس زمین (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی و …)  با اطمینان کامل از کارکرد خوب این دستگاه استفاده کنید . کاوشگران عزیز برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

منبع : فلزیاب ماد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن