سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت ماین لب استرالیاشرکت های سازنده

فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030 ماین لب

بدون شک تمامی اپراتور های فعال در زمینه فلزیابی با نام شرکت ماین لب آشنا هستند و نمونه هایی از سیستم های این شرکت را مورد استفاده قرار داده اند زیرا شرکت ماین لب با بکار بردن تکنولوژی روز و امکانات بی نظیر برای محصولات خود کارکردی بهینه و بسیار عالی فراهم نموده است که همین مورد سبب شده است تا محصولات این شرکت با بازدهی عالی خود به سراسر نقاط جهان ارسال شوند و مورد استفاده افراد مختلف قرار گیرند و موفقیت های زیادی با استفاده از این محصولات حاصل شود که در همین رابطه در این مقاله از فلزیاب استار به معرفی یکی از نمونه سیستم های برتر این شرکت با نام طلایاب سی تی ایکس 3030 می پردازیم که در ادامه این مقاله جزئیات بیشتری در رابطه با این محصول ارائه شده است .

دستگاه فلزیاب CTX 3030

در این بخش از مطالب به معرفی دستگاه فلزیاب سی تی ایکس CTX 3030 محصول شرکت ماین لب استرالیا می پردازیم تا شما از کارآیی دقیق ومنظم آن اطلاعات بیشتری به دست بیاورید . طلایاب سی تی ایکس به صورت اتوماتیک بوده و از همان اولین کاکرد خود دارای 5 حالت کاوش فلز با ارزش طلا میباشد که شما بدون هیچ تنظیم مجدد یا نگرانی میتوانید از تنظیمات اولیه این دستگاه برای رسیدن به هدف های خود استفاده کنید و بتوانید به اهداف کوچک و ریزی حتی یک گرم دست یابید .

طلایاب قدرتمند سی تی ایکس 3030
طلایاب قدرتمند سی تی ایکس 3030

طلایاب سی تی ایکس CTX 3030 دارای صفحه نمایش تمام رنگی میباشد که شما میتوانید در تاریکی و شب ها بدون دغدغه و نگرانی از این نمایشگر با کیفیت و بی نظیر نهایت استفاده را ببرید . این دستگاه یکی از بهترین فلزیاب های ضد آب موجود در بازار می باشد که شما میتوانید از در آب نیز استفاده کنید و هیچ نگرانی نسبت به خرابی دستگاه کاوش کنید . عمق کاوش این دستگاه 2.5 متر میباشد که می تواند فلزات با ارزش , جیوه , سنگ نوشته  , گنجینه ها و حتی ذرات ریز طلا را نیز شناسایی کند و بامتصل کردن کویل های 06 و 17 می توانید از عمق کاوش بیشتر و دقت بالاتری در کاوش های خود بهره برید و شما میتوانید از این عمق کاوش در داخل اب نیز بدون هیچ نگرانی استفاده کنید . قدرت تفکیک این دستگاه بسیار بالاست و میتواند به راحتی فلزات با ارزش را شناسایی کند .

سی تی ایکس 3030
سی تی ایکس 3030

گنجیاب سی تی ایکس CTX 3030 میتواند در زمین هایی که دارای مقادیر زیادی آلودگی هستند به خوبی کار کند و بتواند به فلز هدف شما به راحتی دست پیدا کند . فلزیاب سی تی ایکس 3030 دارای قابلیت FECO میباشد که قابلیت این راداراست که اطلاعات هدف مورد نظر اپراتور راشناسایی و در صورت انتخاب اپراتور انها را دریافت کند و داده ها را برای مراحل پردازش بیشتر به قسمت های دیگر دستگاه منتقل سازد و این دستگاه میتواند 9 زبان زنده دنیا را ساپورت کند . در این فلزیاب با استفاده از برنامه 2  Xchange مکان هایی که در ان کاوش نکرده اید را شناسایی و در ان مکان ها به کاوش مشغول شوید و در زمان خود صرفه جویی کنید . جهت مشاوره و تهیه این فلزیاب میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب استار – مرجع ارائه انواع سیستم فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن