شرکت نوکتا ترکیهشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب سه بعدی گلدن گیت پلاس GOLDEN GATE PLUS

فلزیاب های سه بعدی یکی از پر طرفدار ترین انواع سیستم ها در میان اپراتور های عزیز هستند که بنا به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند بسیار مورد توجه هستند و میتوانند اطلاعات بیشتر و با دقت زیادتری در اختیار اپراتور قرار دهند از این رو ارائه این اطلاعات بیشتر منجر به رسیدن به نتیجه بهتر میشود که در این رابطه در این مقاله به معرفی فلزیاب سه بعدی گلدن گیت پلاس می پردازیم تا یکی از بهترین سیستم های سه بعدی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم و شما را با ویژگی های این محصول آشنا سازیم .

فلزیاب گلدن گیت پلاس GOLDEN GATE PLUS

در رابطه با معرفی دستگاه فلزیاب گلدن گیت پلاس GOLDEN GATE PLUS به ارائه اطلاعات بیشتری میپردازیم که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد . طلایاب گلدن گیت پلاس قابلیت ها و ویژگی های بسیاری را داراست که تصویری و سه بعدی بودن این دستگاه از برجسته ترین ویژگی های این طلایاب فوق العادست که این امکان را به اپراتور میدهد که اطلاعات بیشتری را به دست بیاورد . سه بعدی و تصویری بودن دستگاه GOLDEN GATE PLUS این امکان رو به اپراتور خود میدهدکه علاوه بر عمق و نوع جنس هدف به شکل هدف نیز اطلاعات بسیار خوبی را بدست بیاورد و بتواند شکل عمق و جنس هدف را به خوبی شناسایی و تشخیص دهد و با استفاده از این اطلاعات دریافتی آنالیزی دقیق از هدف و بار موجود در دست داشته باشد .

فلزیاب گلدن گیت پلاس شرکت نوکتا
فلزیاب گلدن گیت پلاس شرکت نوکتا

این سیستم طلایاب دارای ویژگی تفکیک آلیاژ هاست که  میتواند به راحتی آلیاژ های مختلف (طلا , آهن , فولاد ,  مس و….)  رو تشخیص و تفکیک کند با استفاده از این دستگاه میتوان در زمین های آلوده به راحتی و بدون هیچ نگرانی کار کرد چون دستگاه گلدن گیت پلاس GOLDEN GATE PLUS این اطمینان خاطر را به شما میدهد که بدون اختلال در تفکیک آلیاژ به کار خود ادامه دهد. و بتواند فلزات با ارزش و بی ارزش را به صورت دقیق تشخیص دهد و شما را به هدف خود به صورت باور نکردنی برساند .این دستگاه در میان دستگاه های تصویری قرار میگیرد که ویژگی دیگر آنها قابل استفاده بودن در زمین های مختلف (شوره زار , بیابان , جنگل و…) است که بدون دردسر برای اپراتور خود  به کار خود ادامه میدهند.

فلزیاب گلدن گیت پلاس شرکت نوکتا ترکیه
فلزیاب گلدن گیت پلاس شرکت نوکتا ترکیه

گنجیاب GOLDEN GATE PLUS محصول شرکت نوکتا ترکیه nokta است که دارای سیستم عامل لینکوس میباشد و همچنین داراس سیستم بسیار قوی Dlss می باشد که این سیستم قابلیت پردازش صحیح داده ها را به صورت دقیق برای دستگاه فراهم می کند. در این دستگاه ویژگی ذخیره کردن اطلاعات کاوش وجود دارد تا در صورت نیاز بتوان اطلاعات ذخیره شده رو مورد تجزیه و تحلیل دوباره قرار داد که میتوان با استفاده از گزینه فلزیاب در منوی این دستگاه به آنالیز بیشتر هدف دست یافت . دستگاه طلایاب گلدن گیت پلاس که دارای مانیتور تصویری با کیفیتی است که میتواند در تاریکی نیز اطلاعات را با کیفیت بالا در اختیار اپراتور قرار دهد و ویژگی دیگر این دستگاه پشتیبانی از زیان پارسی است تا عزیزان بتوانند به راحتی از دستگاه گلدن گیت پلاس استفاده کنند و تمامی آپشن ها و امکانات این محصول را با تسلط کامل در اختیار داشته باشند .

منبع : فلزیاب استار – وب سایت فروش دستگاه فلزیاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن