سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت های سازندهشرکت کی تی اس

فلزیاب حرفه ای ای ار AR 3

در میان سیستم های پالسی میتوان گفت که محصولات شرکت کی تی اس دارای جایگاه مناسب و کارکرد عالی ای هستند به گونه ای که توانسته اند موفقیت های زیادی را برای اپراتور ها حاصل کنند و اهداف مختلفی را بیابند که در همین رابطه در این مقاله به معرفی یکی از برترین سیستم های فلزیابی این شرکت با عنوان دستگاه فلزیاب ام ای ار 3 می پردازیم تا ویژگی های کامل این سیستم را مورد بررسی قرار دهیم .

فلزیاب پالسی ای آر AR 3

در این بخش از معرفی فلزیاب های موجود در بازار به معرفی فلزیاب پالسی ای آر AR 3 می پردازیم تا شما کاوشگران عزیز با آشنایی بیشتر و اطلاعاتی که از این مطلب به دست می آورید بتوانید به کاوش بپردازید و نتیجه عالی بگیرید . این فلزیاب یکی از قوی ترین فلزیاب هاست عمق کاوش 4 متری این دستگا باعث شده تا شما بتوانید به انواع اهداف خود نظیر فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و … دست پیدا کنید . در این دستگاه از کویل های با قدرتی استفاده شده است تا شما بتوانید با دقت بیشتری به جستو جو بپردازید و بتوانید ذرات کوچک طلا را نیز شناسایی کنید .

فلزیاب ای ار 3
فلزیاب ای ار 3

طلایاب پالسی ای آر AR 3 در کنار دقت بالای خود از سرعت عمل قابل قبولی نیز بر خوردار است به طوری که شما می توانید در مدت 4 ساعت منطقه ای را به بزرگی زمین فوتبال به طور کامل و با دقت مورد جستو جو قرار دهید با استفاده از این دستگاه شما می توانید در زمان خود در کاوش صرفه جویی کنید . قدرت تفکیک گنجیاب پالسی ای آر AR 3 بسیار بالاست که میتواند فلزات با ارزش را از بی ارزش جدا کند . این دستگاه در زمین های آلوده بهتین کارکرد خود را به نمایش میگذارد به طوری که میتواند فرکانس فلزات را شناسایی کند و اطلاعات فلز تعیین شده را در اختیار شما قرار دهد بدون تداخلی در بین فرکانس فلزات .

گنجیاب پالسی ای آر AR 3 دارای لوپ ها در اندازه های مختلف است که با اتصال هر کدام میتوانید از عمق و دقت بیشتری برخوردار شوید . با استفاده از لوپ 2 متری دقت و قدرت کاوش آن بیشتر شده و نیز عمق کاوش به 6 متر افزایش می یابد . این دستگاه بعد از شناسایی فلزات داده های ان را به صورت عددی نشان می دهد به طور مثال  فلزاتی سبک مانند آلومینیوم عدد ۲۰ و یا کمتر , مس را با اعدا 20 تا 40 , آهن را بین 40 تا 60 ,  فلزات با ارزش را با اعداد بالای 100 نشان می دهد که این امر برای کاوشگران حرفه ای بسیار مناسب است . شما کاوشگران حرفه ای میتوانید جهت مشاوره و تهیه این محصول با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . برای مشاهده سایر محصولات این شرکت میتوانید به موارد زیر نیز مراجعه کنید :

منبع : فلزیاب ماد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن