سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت ماین لب استرالیاشرکت های سازنده

فلزیاب جی پی زد 7000 GPZ

بدون شک تمامی کاوشگران عزیز و اپراتور سیستم های مختلف با شرکت ماین لب استرالیا آشنا هستند و حداقل با نام یکی از محصولات این شرکت آشنا هستند زیرا که این شرکت یکی از بزرگترین و برترین شرکت های تولید کننده فلزیاب می باشد که بنا به کارایی فوق العاده محصولات خود بسیار معروف میباشد و در مقالات قبلی به معرفی نمونه سیستم های این شرکت از جمله فلزیاب سفری شرکت ماین لب پرداخته ایم و در این مقاله نیز به معرفی یکی دیگر از محصولات این شرکت با عنوان فلزیاب پالسی جی پی زد 7000 می پردازیم تا اطلاعات و توضیحات کاملی در رابطه با این محصول که امروزه به عنوان یکی از برترین سیستم های کاوش شناخته میشود بپردازیم و شما عزیزان را با این محصول آشنا سازیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

فلزیاب GPZ 7000 شرکت ماین لب

این فلزیاب شرکت ماین لب استرالیا جدید ترین محصول این شرکت می باشد که همانطور که حدس میزنید بهترین و کامل ترین نمونه محصول این شرکت می باشد که با برطرف کردن نقص و عیوب سیستم های قبلی این محصول را مونتاژ کرده اند و ارائه بازار کرده اند تا کاوشگران عزیز بتوانند با در دست داشتن سیستمی با تکنولوژی روز و قدرت زیاد به اهداف خود دس پیدا کنند و به هر آنچه که میخواهند برسند و ییک از افراد موفق در زمینه گنجیابی شوند پس شرکت ماین لب با مونتاژ این سیستم این امکان را برای شما عزیزان بوجود آورده است .

فلزیاب پالسی gpz 7000 قویترین فلزیاب پالسی در دنیای فلزیابی می باشد که با داشتن قدرت حساسیت و تکنولوژی فوق العاده خود سبب جلب توجه تمامی اپراتور ها شده است و تمامی توجهات را به خود جلب کرده است تا کاوشگران عزیز این محصول را با عنون بهترین سیستم پالسی جهان بشناسند و در کاوش مورد استفاده قرار دهند و به اهداف خود دست پیدا کنند .

فلزیاب پالسی جی پی زد 7000
فلزیاب پالسی جی پی زد 7000

تمامی مواردی که در سیستم هیا قبلی شرکت ماین لب کم بوده است در این محصول وجود دارد و تمامی امکانات و آپشن های این محصول نسبت به نسخه های قبلی این شرکت تقویت و بهتر شده است به گونه ای که قدرت کاوش و عمق کاوش طلایاب جی پی زد 7000 نسبت به جی پی ایکس 5000 حدود 40 درصد بیشتر برآورد شده است به گونه ای که با استفاده از این سیستم میتوانید یک فلز 40 در 40 یا 30 در 30 را در عمق 320 سانتی متری میتواند به راحتی تشخیص دهد و برای اپراتور نمایان سازد که این توضیح نشان از قدرت بالا و حساسیت فوق العاده این سیستم دارد .

بالانس این سیستم بسیار مناسب می باشد و پایداری این سیستم به گونه ای می باشد که در هر زمینی بهترین کارایی را دارد و میتوند با بالانس اتوماتیک خود کار اپراتو را تا حد زیادی آسان سازد و با این بالانس دقیق بهترین کاوش را برای اپراتور رقم بزند . حساسیت این دستگاه نسبت به فلز طلا بسیار زیاد می باشد به گونه ای که این سیستم میتواند تراشه های ریز طلا را تا عمق 3 متری بیابد و به اپراتور اطلاع دهد .

گنجیاب جی پی زد 7000 مین لب
گنجیاب جی پی زد 7000 مین لب

قدرت تفکیک گنجیاب GPZ 7000 بسیار زیاد می باشد به گونه ای که میتواند در زمین هایی با آلودگی زیاد و وجود فلزات بی ارزش باز هم با حساسیت بالا به یافتن فلزات با ارزش و گرانبها بپردازد و موارد مناسبی را بیابد . داشتن لوپ های ضد آب همراه این سیستم سبب شده است تا کاوشگران بتوانند با استفاده از این امکان در زیر آب نیز به کاوش بپردازند و در مواردی در رودخانه ها نیز به جستجوی فلزات با ارزش بپردازند . سیستم پیشرفته دستگاه فلزیاب جی پی زد 7000 شرکت ماین لب امکانی دارد که با استفاده از این امکان تداخل پارازیت ها و نویز های مزاحم حذف میشود و بدین وسیله هیچگونه تداخلی در کارکرد بهینه این محصول بوجود نمی آید و با تمام دقت و نهایت استفاده از امکانات ناب این محصول کاوش صورت میگیرد .

با استفاده از سیستم وایرلس بکار گرفته شده در این دستگاه دیگر خبری از دست و پا گیر شدن سیم ها و کابل های مختلف نیست بلکه مواردی همچون هدفون این دستگاه با استفاده از سیستم وایرلس یعنی بی سیم به دستگاه متصل میگردد و هیچگونه مزاحمتی برای اپراتور بوجود نمی آید . با استفاده از امکانی که در صفحه تصویری این سیستم وجود دارد دیگر میتوانید مسیر هایی که کاوش کرده اید را بدانید و مسیر های کاوش نشده را شروع به جستجو کنید و این مورد از نظر تلف شدن وقت در کاوش مجدد مکان های کاوش شده توسط خوده شما و اتلاف وقت جلوگیری میکند . سیستم این فلزیاب به گونه ای می باشد که قابلیت تاشو دارد و با استفاده از این امکان میتوانید این فلزیاب را در اندازه ای کوچک حمل و نقل کنید که این مورد میتواند در جابجایی این محصل بسیار تاثیر گذار باشد و اپراتور بتواند با استفاده از حجم کوچک و کوتاه این محصول این سیستم را در هر مکانی حمل و نقل کند بدون اینکه شکی را به خود متوجه سازد .

طلایاب جی پی زد 7000 شرکت ماین لب
طلایاب جی پی زد 7000 شرکت ماین لب

کاربری و کار با این سیستم بسیار ساده می باشد به گونه ای که نیازی به اموزش خاص ندارد و بهره وری از تمامی امکانات این سیستمم با استفاده از اندک دانشی در رابطه با کار با سیستم های فلزیاب میسر میگردد و اپراتور های اماتور نیز میتوانند کاوش های حرفه ای خود را با استفاده از این محصول انجام دهند . این محصول با تمامی آپشن های همراه بصورت اورجینال با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش از سوی فلزیاب استار مرجع ارائه فلزیاب های اورجینال خدمت شما عزیزان معرفی و ارائه میگردد تا بتوانید با استفاده از این سیستم و بهره گیری از تکنولوژی روز بکار گرفته شده در این سیستم کاوش های موفقی انجام دهید . موفقیت شما آرزوی ماست …

ویژگی های گنجیاب GPZ 7000

 • سبک وزن بودن این سیستم که کل وزن در حدود سه کیلوگرم و سیصد گرم
 • داشتن منوی ساده
 • داشتن عمق کاوش 3.5 متری
 • امکان کارکرد در شرایط و زمین های مختلف
 • داشتن سیستم جهت یابی
 • ماژول سیستم وایرلس
 • داشتن زبان های مختلف
 • داشتن باتری فوق العاده قوی
 • بالانس اتوماتیک و دستی
 • داشتن تکنولوژی ZVT
 • و …

منبع : وب سایت فروش فلزیاب فلزیاب استار

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن