سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت اندرسون رادسشرکت های سازنده

فلزیاب تیتان TITAN II

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاوشگران عزیز , در این بخش به معرفی یکی از برترین و در عین حال ساده ترین سیستم های فلزیابی محصول شرکت اندرسون رادس با عنوان فلزیاب تیتان 2 می پردازیم تا این محصول بی نظیر را خدمت شما بزرگواران معرفی کنیم و شما را با ویژگی های این محصول آشنا سازیم که در همین راستا اطلاعات تکمیلی در رابطه با این محصول با کیفیت در ادامه همین مقاله ذکر شده است .

فلزیاب شاقولی تیتان 2

داشتن کارایی مناسب و کارکرد بهینه هر سیسمتی همواره به پیچیده بودن و سخت بودن کارکرد با هر وسیله ای نیست و پیچیدگی سیستم های فلزیابی نشان از کارکرد بسیار بالا و کیفیت هر چه بیشتر آنها ندارد بلکه در میان سیستم های موجود در بازار نمونه های مختلف از سیستم های گنجیابی وجود دارند که با وجود حجم و جثه کوچک اما کارایی آنها فوق العاده بوده و نسبت کارایی آنها به سایر سیستم های پیچیده برابر و یا در موارد حتی بیشتر است که در این مقاله سعی بر معرفی چنین نمونه ای داریم که در نزد کاوشگران به عنوان یکی از بهترین سیستم ها شناخته میشود .

گنجیاب شاقولی تیتان
گنجیاب شاقولی تیتان

سیستم کارکرد طلایاب تیتان ساخت شرکت اندرسون رادس به گونه ای می باشد که با چرخش ها و نوسانات خود در محل وجود بار اعم از طلا و … اپراتور را از وجود فلز با ارزش و مورد نظر مطلع می نماید و بدین ترتیب اپراتور با در نظر گرفتن محدوده ای که شاقول شروع به چرخش میکند به بررسی مکان دقیق وجود فلز می پردازد و در نهایت با استفاده از این فلزیاب بی نظیر و ساده به کشف مکان بار می پردازد . بیشترین حساسیت تیتان بر روی فلزاتی همچون طلا و نقره و همچنین جیوه می باشد بصورتیکه در مکان هایی با آلودگی زیاد یعنی با وجود فلزات بی ارزش دیگر نیز میتواند طلا و نقره را با حساسیت زیادی یافت کند و اپراتور را از وجود این اشیا و فلزات با ارزش مطلع نماید و او را به اهداف خود برساند .

گنجیاب تیتان برای یافتن موارد ذکر شده از انرژی بدن کمک میگیرد و بدین وسیله در صورت وجود بار شروع به نوسان و چرخش میکند , این وسیله با داشن عمق کاوش 1 متری واقعی خود میتواند تمامی اهداف مورد نظر شما عزیزان را تا ان عمق نمایان سازد و برای شما آشکار کند . یکی از مزیت های بی نظیر این محصول کوچک بودن و قابل حمل بودن این وسیله می باشد که بدین ترتیب اپراتور می تواند بدون هیچگونه دردسری به حمل این وسیله بی نظیر بپردازد و کاوش های اولیه و دقیق را با استفاده از این محصول انجام دهد . گنج یاب تیتان 2 قابل استفاده در هر نوع شرایط و انواع زمین ها می باشد و در هر شرایطی بهترین کارایی را از خود نشان میدهد و در کارکرد خود هیچگونه انرژی دیگری را مورد تاثیر قرار نمیدهد و تنها فلزات با ارزش را مد نظر میگیرد .

منبع : فلزیاب استار – وب سایت فروش دستگاه فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن