شرکت های سازندهشرکت کی اس آنالیزفلزیاب های تصویری

فلزیاب تصویری k-s 700

شاید شما هم نام فلزیاب حرفه ای کی اس 700 را شنیده باشید که بنا به کارکرد دقیق و موفیت هایی که به ارمغان آورده است در میان بهترین سیستم های فلزیابی و گنجیابی جهان قرار گرفته است و نزد تمامی کاوشگران به عنوان بهترین سیستم تصویری شناخته میشود که ما در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد با ارائه توضیحاتی در رابطه با این محصول تمامی جنبه های کارکرد این سیستم ساخته شرکت کی اس انالیز را مورد بررسی قرار میدهیم .

دستگاه فلزیاب تصویری k-s 700

در این بخش میخواهیم یکی از قدرتمند ترین فلزیاب های حال حاضر را معرفی سازیم . دستگاه فلزیاب تصویری k-s 700 ساخت شرکت آنالایز آلمان است که به ساخت بهترین دستگاه های طلایاب جهان مشغول است امیدواریم با این اطلاعات شما بتوانید با این دستگاه بهترین کاوش های خود را داشته باشید . طلایاب تصویری k-s 700 دارای صفحه نمایش با کیفیت است تا شما به راحتی بتوانید در تاریکی از این دستگاه استفاده کنید . ژئو رادار ، رادار نفوذ در زمین ، کاوشگر زیر زمینی و … اینها القابی است که بر روی این دستگاه محبوب یعنی طلایاب تصویری k-s 700 گذاشته اند .

فلزیاب تصویری کی اس 700
فلزیاب تصویری کی اس 700

عمق کاوش گنجیاب طلایاب تصویری k-s 700 متغیر است یعنی اپراتور تعیین میکند که دستگاه تا چه عمقی به کاوش بپردازد به همین دلیل شما به راحتی میتوانید به هدف خود دست پیدا کنید . در این  دستگاه نیازی نیست آنتن را تغییر دهید تا عمق بیشتری را کاوش کنید زیرا سیستم این دستگاه به طوری تنظیم شده است که از طریق رادار پالسی خود می تواند سایر وظایف جستو جوی مواد را به صورت خودکار انجام دهد . شما میتوانید با استفاده از این ویژگی ها به ذرات کوچک طلا در زمین نیز دست پیدا کنید . فلزیاب تصویری  k-s 700 میتواند به راحتی تونل ها و حفره های موجود در زمین را شناسایی کند و اطلاعات و داده های آن را به صورت سه بعدی به نمایش بگذارد . شما برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

ویژگی های این محصول

 • استفاده از تکنولوژی جی پی آر ( Ground Penetrating Radar – سیستم راداری نفوذ در زمین)جهت
  اکتشاف اهداف فلزی / حفره / تونل…
 • توانایی کشف و ردیابی اهداف تا عمق واقعی 40 متر در زیر خاک
 • جی پی آر کی اس 700 متشکل از سه قسمت آنتن فرستنده سیگنال، آنتن گیرنده و واحد پردازشگر سیگنال
 • اسکن رنگی خاک با وضوح گرافیکی بسیار بالا و تفکیک کروماتیک اهداف فلزی/ نوع خاک/ حفره/ تونل…
 • مجهز بهلپ تاپ و نرمافزار ویژه جهت نمایش رنگی 2بعدی یا 3بعدی اسکنها و تحلیل آنها.
 • استفاده از سیستم بلوتوث جهت انتقال دادهها از دستگاه.
 • مجهز به آنتن Multi Frequency که کاربر را از استفاده از آنتنهای متفاوت بی نیاز میکند.
 • توانایی کاربری در محیطها و شرایط اقلیمی و جغرافایی متفاوت )محیطهای محصور مانند داخل غارها و گوردخمه ها، سایتهای باستانی، محیطهای خشک و کویری، محیطهای مرطوب و سواحل آبی؛ محیطهایسنگلاخی و کوهستانی،
 • جنگلها و مراتع، سطوح شیبدار…
 • حداکثر عمق کی اس 700 در بهترین شرایط 40 متر است

منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش فلزیاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن