شرکت او کی امشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب تصویری روور گلد ROVER GOLD

کارایی بالا و فوق العاده سیستم فلزیاب روور گلد سبب شده است تا این سیستم به عنوان یکی از بهترین و کارآمد ترین نمونه سیستم های موجود در بازار شناخته شود که با داشتن امکانات و ویژگی های مختلف میتواند تمامی اهداف مورد نظر اپراتور را بیابد و با استفاده از سیگنال های دریافتی و داده های دریافتی اطلاعات کاملی در اختیار اپراتور قرار دهد از این رو به عنوان یکی از دقیق ترین و بهترین سیستم ها بسیار مورد توجه می باشد که در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد این سیستم را مورد تحلیل و بررسی قرار میدهیم .

فلزیاب ROVER GOLD

یکی از فلزیاب های شرکت او کی ام آلمان که در تمامی شرایط ها و خاک ها و موارد متنوع تست شده است فلزیاب روور گلد می باشد که در کشور هایی همچون مالزی و استرالیا و … در شرایط های کاملا مختلف و در انواع زمین ها مورد تست واقع شده است و در تمامی موارد موفق به کشف هدف شده است و این سیستم برای کاوشگران سیستمی ثابت شده است که هر اپراتوری از کارکرد دقیق و بی نظیر آن مطلع می باشد و افراد زیادی با این سیستم موفق به کشف اهداف دست نیافتنی شده اند .

فلزیاب حرفه ای روور گلد
فلزیاب حرفه ای روور گلد

سیستم این فلزیاب به گونه ای است که میتواند علاوه بر گنجینه ها و فلزات با ارزش موارد دیگر همچون سنگ های قیمتی و با ارزش را نیز کشف کند و در موارد دیگری مثل کشف سنگ معدنی طلا ( تلوریم , کالاوریت , سیلوانیت , ناگیاگیت ) و رسوبات با ارزش قیمتی رودخانه و حتی نشان دادن طلا در سنگ کوارتز که هر دستگاهی نمیتواند آنرا نشان دهد کاربرد دارد . در این سیستم تمامی اجزا با استفاده از سیستم وایرلس به هم متصل میشوند و دیگر خبری از سیم های دست و پا گیر نیست . تمامی امکاناتی که باید یک سیستم حرفه ای داشته باشد در سیستم فلزیاب روور گلد گنجانده شده است که تمامی موارد مورد نیاز برای یک کاوش بهینه را در اختیار اپراتور قرار میدهد . برای مشاهده سایر محصولات شرکت او کی ام میتوانید به موارد زیر مراجعه نمایید :

منبع : فلزیاب ماد – مرجع ارائه انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن