سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت فیتز جرالد یا تریجر ناوشرکت های سازنده

فلزیاب ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR

با سلام خدمت تمامی کاوشگران و همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد میخواهیم در این بخش از مطالب سایت به معرفی یکی از بهترین و کارآمد ترین فلزیاب های موجود بپردازیم تا شما بیشتر با آن آشنا شده و با استفاده از این اطلاعات تکمیلی در کاوش های خود اهداف مختلف را به دست بیاورید . دستگاه فلزیاب ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR داری تکنولوژی بالایی است که این وسیله را از سایر دستگاه ها متمایز می کند . امیدوارم ما را پایان این مطلب همراهی کنید .

فلزیاب فدرتمند ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR

در این بخش از معرفی محصولات شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو دستگاه فلزیاب ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR را به شما معرفی میکنیم . این دستگاه دارای طراحی زیبا و جذابی است . تکنولوژی بالای این دستگاه باعث محبوبیت این وسیله در بین کاوشگران شده است این دستگاه قادر است با فدرت بالای خود فلزات و اهدافی را شناسایی کند که دیگر دستگاه ها قادر به شناسایی آن ها نیستند . این دستگاه دارای عمق کاوش 70 متری و شعاع زنی 5 کیلومتری است تا شما بتوانید فلزات باارش , گنجینه ها , سکه ها و غره را تا این عمق ذکر شده شناسایی کنید و به کاوش بپردازید .

فلزیاب بی نظیر TREASURE NAVIGATOR
فلزیاب بی نظیر TREASURE NAVIGATOR

طلایاب ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR دارای قدرت تفکیک بالایی است که می تواند انواع فلزات را شناسایی کند و ادر صورت انتخاب اپراتور از شناسایی فلزات بی ارزش چشم پوشی کند . شما می توانید در زمین های دارای آلودگی بسیار معدنی با اطمینان خاطر از این وسیله استفاده کنید زیرا این دستگاه میتواند به خوبی فرکانس فلزات باارزش را تشخیص دهد در فرکانس سایر فلزات موجود در زمین را مورد تجزیه و تحلیل قرار ندهد .

گنجیاب ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR میتواند در زمان کمی مساحت بزرگی را مورد کاوش قرار دهد که این امر باعث می شود شما در زمان کمی بتوانید بیشترین کاوش را انجام دید . این دستگاه دارای باطری 12 ولتی بسیار قوی است تا نگرانی از وجود تمام شدن سارژ باطری در اپراتور وجود نداشته باشد با این ویژگی اپراتور می تواند مدت زمان زیادی را به کاوش بپردازد. از دستگاه فلزیاب ترژر ناویگیتور TREASURE NAVIGATOR میتوانید در انواع اقلیم آب و هوایی ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…) و هر نوع جنس زمینی (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی و …) استفاده کنید . شما میتوانید جهت مشاوره و تهیه این دستگاه با مشاوران وب سایت فلزیاب ماد تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب ماد , مرجع ارائه انواع ردیاب و اسکنر اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن