سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت accurate locatorsشرکت های سازنده

فلزیاب بلانکت blanket

بلانکت بدون شک تکنولوژی جدید  و بی نظیری را داراست که با استفاده از آن میتوان انواع فلزات با ارزش و ایا قیمتی و با ارزش را در دل زمین تا عمق زیادی پیدا کرد و به تمامی این اهداف دست پیدا کرد , بلانکت متفاوت و متمایز با هر نوع سیستم دیگری می باشد که در این میان برتری های این سیستم به سایر سیستم های مشابه نماین می باشد با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله از فلزیاب ماد شما را با این محول بی نظیر آشنا سازیم .

فلزیاب بلانکت blanket

در این بخش از مطالب به معرفی یکی از بهترین فلزیاب های موجود میپردازیم دستگاه فلزیاب بلانکت blanket محصول شرکت accurate locator می باشد که شما کاوشگران می توانید با اطلاعاتی که از این مطلب به دست می آورید از این دستگاه در کاوش های خود استفاده کنید . تکنولوژی و فناوری به کار رفته در این محصول بسیار بی نظیر بوده است که باعث تمایز این طلایاب بلانکت blanket از سایر دستگاه ها شده است . طراحی بسیار دقیق و زیبای این دستگاه باعث محبوبیت این دستگاه شده است .

فلزیاب حرفه ای بلانکت
فلزیاب حرفه ای بلانکت

گنجیاب بلانکت blanket دارای عمق کاوش 5 متر واقعی می باشد که شما میتوانید به راحتی به انواع فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و …. دست پیدا کنید . این دستگاه می تواند داده هارا نیز به صورت سه بعدی در اختیار شما قرار دهد تا شما اطلاعات بیشتری نسبت به هدف یافت شده پیدا کنید . آنتن این دستگاه شبیه پتو است که این امر باعث می شود تا شما با استفاده از آن منطقه مکانی زیادی را در مدت زمانی کم جستو جو کنید .شما میتوانید آنتن فلزیاب بلانکت blanket را به ماشین بکسل کنید یا با دست بکشید و به جستو جو بپردازید .

شما میتوانید در زمین های نا هموار به خوبی با این دستگاه به کاوش بپردازید . گنجیاب بلانکت blanket می تواند در هر نوع اقلیم آب و هوایی ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…)  هرنوع جنس زمینی ( شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی , شن و … ) به کاوش بپردازد . شما عزیزان جهت مشاوره و تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

منبع : فلزیاب ماد مرجع ارئه انواع طلایاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن