سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت آمریکایی گرتشرکت های سازنده

فلزیاب ای تی ایکس ATX

با سلام خدمت همراهان همیشگی فلزیاب ماد می خواهیم در این مطلب از مطالب به معرفی بیشتر فلزیاب ای تی ایکس ATX محصول شرکت گرت امریکا بپردازیم . این دستگاه به دلیل کارآیی منحصر به فرد خود توانسته بیشتر نگاه کاوشگران حرفه ای را به خود معطوف سازد . شما با استفاده از این دستگاه می توانید به انواع اهدف انتخابی خود دست پیدا کنید . قدرت و دقت بالای این دستگاه علت محبوبیت این دستگاه بین کاوشگران است . ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

گنجیاب ای تی ایکس ATX

در این بخش به معرفی بیشتر دستگاه فلزیاب ای تی ایکس ATX می پردازیم تا شما بیشتر با این دستگاه بی نظیر آشنا شده و بتوانید از این اطلاعات بهترین انتخاب خودر ابرای کاوش و تهیه محصول داشته باشید . این دستگاه نتیجه و حاصل کار چند سال پژوهشگران است که توانسته اند این دستگاه بی نظیر را طراحی کنند و به بازار ارائه دهند طراحی زیبا و کارآمد این دستگاه باعث شده است تا این دستگاه بیشترین جلب توجه را به خود ببیند . طلایاب ای تی ایکس ATX  به طوری طراحی شده است تا بتواند در اعماق زمین فلزات باارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره را شناسایی کند و به اپراتور داده هارا منتقل سازد . این دستگاه در دو مورد طراحی شده است بیسیک و دیپسیکر که تفاوت این دو مدل در اندازه و طول کویل های آن دوست که هیچ تفاوت دیگری با هم ندارند شما میتوانید بنابر سلیقه و نوع کارکرد خود یکی از این دو مدل را تهیه کنید .

گنجیاب ای تی ایکس ATX ارای قدر تفکیک بالایی است که میتواند فلزات با ارزش را به خوبی شناسایی کند و از شناسایی اطلاعات و داده های دیگر فلزات بی ارزش چشم پوشی میکند . شما میتوانید از دستگاه طلایاب ای تی ایکس ATX  در زمین های آلوده استفاده کنید بدون اینکه تداخلی در شناسایی فرکانس فلزات به وجود بیاید . این دستگاه دارای کویل های زد آب است که میتوانید در داخا آب نیز از این دستگاه استفاده کنید و نگرانی از خراب شدن دستگاه نداشته باشید .

طلایاب ای تی ایکس ATX  دارای قابلیت تا شدن است که میتوانید شما آن را تا کنید جمع شده این دستگاه را میتوانید به راحتی در یک کیف بگذارید و به راحتی و بدون هیچ نگرانی این دستگاه بی نظیر را حمل کنید . شما میتوانید با راحتی از دستگاه فلزیاب ای تی ایکس ATX  در انواع اقلیم آب و هوایی ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…) و هر نوع جنس زمینی اعم از (شوره زار , شن , جنگل , بیابان , کوهستانی و …) استفده کنید بدون اینکه در کارآیی این دستگاه مشکلی پیش بیاید . شما کاوشگران حرفه ای میتوانید جهت مشاوره و تهیه این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش فلزیاب 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن