شرکت او کی امشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب ای ایکس پی 6000 EXP

دستگاه فلزیاب ای ایکس پی 6000 برترین و جدید ترین نمونه سیستم فلزیابی شرکت او کی ام آلمان می باشد که با داشتن ویژگی ها و امکانات بی نظیر مناسب برای انواع کاوش برای یافتن انواع اهداف می باشد و میتواند در هر شرایطی هر نوع هدفی را بیابد که شرکت او کی ام با افرودن تمامی امکانات و قابلت ها برای انجام کاوش های حرفه ای سبب شده است تا این فلزیاب برای هر زمینه ای مناسب باشد و هر اپراتوری بتواند با این سیستم به اهداف مورد نظر خود دسترسی پیدا کند .

طلایاب EXP 6000

این سیستم با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است که نمایانگر ترین ویژگی این سیستم حذف سیم های دست و پا گیر می باشد که تمامی امکانات این سیستم با استفاده از سیستم وایرلس به هم متصل میشوند , با استفاده از این سیستم میتوانید دقیق ترین کاوش ها را با بالاترین میزان حساسیت انجام دهید چرا که قوی ترین سنسور های به روز با تکنولوژی روز دنیا در این فلزیاب بکار گرفته شده است که بتوان با استفاده از این امکانات دست نیافتنی ترین اهداف را بدست آورد و با در دست داشتن اطلاعات کامل راجع به اهداف اقدام به حفاری نمود .

فلزیاب ای ایکس پی 6000 او کی ام
فلزیاب ای ایکس پی 6000 او کی ام

با استفاده از عمق کاوش 25 متری این سیستم میتوایند تمامی اهداف موجود رد دل زمین تا این عمق اعم از فلزات با ارزش و گنجینه ها و دفینه ها و … را بدست آورید , این فلزیاب همچون فلزیاب ای ایکس پی 4500 در دو مدل پرو و پرو پلاس ارائه شده است که تفاوت این دو مدل در نوع انتن هایی ارائه شده می باشد که کاوشگرانی که میخواهند از امکانات بیشتر این سیستم استفاده نمایند میتوانند اقدام به تهیه مدل پرو پلاس نمایند . برای اولین بار از آنتن تلسکوپی استفاده شده است که از ۵۰ تا ۱۲۰ سانت قابلیت پوشش منطقه مورد بررسی را داراست.با آنتن ۵۰ سانتی مخصوص تونل میتوان تا عمق ۲۵ متری مقبره ها و تونل ها و فضاهای خالی را کشف کرد و تصویری سه بعدی از زیر زمین بدست آورد.از آنتن تونل میتوان در تپه ها و قلعه ها برای یافتن ورودی و یا راهروها استفاده نمود. اطلاعات و دیتای خروجی از دستگاه گنج یاب ای ایکس پی ۶۰۰۰ را میتوان برروی تبلیت یا عینک اندروید مشاهده نمود .

منوی کار با سیستم EXP 6000 :

Ground Scan : در این منوی کاری اپراتور میتواند برداشت دقیق تری از دیتای به دست آمده از زمین بدست بیاورد و برای آنالیز بیشتر و بدست آوردن نقطه اصلی هدف و عمق و نوع هدف اسکن مورد نظر را به تبلت منتقل مینماید. برای انتقال اطلاعات بدست آمده به کامپیوتر از کابل یو اس بی استفاده میشود . دراین حالت میتوان اسکن ها را در حافظه دستگاه eXp 6000 ذخیره نمود . تعیین عمق تابع عوامل و شرایط مختلف و متفاوتی است مانند حجم فلز , نوع فلز , مدت ماندگاری در خاک , و نوع خاک.

Pin Point : در این منوی کاری از سوپر سنسور برای تعیین و مشخص نمودن نقطه اصلی هدف استفاده میشود و میتوان نوع فلز را در این حالت از لحاظ آهنی یا غیر آهنی بودن هدف بدست آورد . در مدل های قبلی پیدا کردن نقطه اصلی یکی از دغدعه های اپراتور ها بود که در این مدل برطرف شده است

Live Scan : در این حالت اپراتور محدودیت های حالتهای قبلی را ندارد و میتواند در هر زاویه و مسیری حرکت نماید. و به محض حرکت دادن آنتن از آنچه در زیر آنتن قرار گرفته است مطلع شود . برای برداشت های اولیه میتوان از این روش استفاده نمود.

Mineral Scan :  در این حالت با استفاده از Super Sensor میتوان برای معدن یابی و یا یافتن مواد معدنی که باعث ایجاد تداخل در اسکن میشود استفاده نمود.

Tunnel scan : برای یافتن فضای خالی و مقبره ها استفاده میشود . در تپه های باستانی و قلعه ها میتوان برای یافتن اتاقک ها و درهای ورودی از آنتن تونل استفاده نمود .

Magnetometer : برای یافتن فلزات آهنی نزدیک به سطح استفاده میشود . از این منوی کاری برای پاکسازی و حذف فلزات ناخواسته و سطحی استفاده میشود .

منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش فلزیاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن