سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت ایکس پیشرکت های سازنده

فلزیاب ایکس پی دیوس xp deus

سیستم های شرکت تولید کننده فلزیاب ایکس پی همواره در طول تاریخ یکی از بهترین و برترین سیستم های فلزیابی بوده اند که با انجام کاوش های دقیق و موفقیت آمیز توانسته اند اعتماد اپراتور ها را جلب نمایند و به عنوان سیستم های برتر در نقاط مختلف جهان در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرند که در همین راستا در این مقاله از سری مقالات معرفی فلزیاب ها در وب سایت فلزیاب ماد به معرفی فلزیاب ایکس پی دیوس می پردازیم که در ادامه تمامی موضوعات مربوط به این سیستم ذکر شده است .

دستگاه فلزیاب xp deus

در این بخش از معرفی محصولات وب سایت فلزیاب ماد به معرفی دستگاه فلزیاب ایکس پی دیوس xp dueeus می پردازیم تا شما همراهان همیشگی از کارکرد این دستگاه بیشر مطلع شده و در کاوش های خود از ان استفاده کنید . این دستگاه دارای طراحی بسیار زیبا می باشد و میتوانید به خاطر سبک وزن بودن آن و همچنین تاشدن آن را به راحتی و بدون استرس و نگرانی حمل کنید . طلایاب ایکس پی دیوس xp deus دارای ویژگی و تکنولوژی بسیار بالایی می باشد که شما می توانید با استفاده از این ویژگی ها به شناسایی فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و … به راحتی بپردازید و بهترین نتیجه را به دست بیاورید .

فلزیاب قدرتمند ایکس پی دیوس
فلزیاب قدرتمند ایکس پی دیوس

گنجیاب ایکس پی دیوس xp deus تولید شرکت ایکس پی دارای قدرت بسیار بالای تفکیک است که میتواند فلزات با ارزش را به خوبی شناسایی کند و اطلاعات آن را در اختیار اپراتور برای تجزیه و تحلیل بیشتر قرار دهد . این دستگاه در زمین های آلوده به خوبی کارآیی خود را نشان می دهد به طور مثال در زمینی که دارای مقدار زیادی فلز بی ارزش و مقداری فلز بارزش است میتواند به راحتی از فرکانس های فلزات بی ارزش چشم پوشی کند و به شناسایی فلزات با ارزش بپردازد . این دستگاه دارای کویل های ضد آب می باشد که شما با استفاده از این ویژگی میتوانید در مناطقی که دارای آب هستند و دستگاه های دیگر قادر به شناسایی هدف نیستند میتواند به کاوش و جستو جوی هدف بپردازد و شما بدون هیچ نگرانی از خرابی سیستم خود به کار خود بپردازید .

طلایاب قدرتمند ایکس پی دیوس
طلایاب قدرتمند ایکس پی دیوس

فلزیاب ایکس پی دیوس xp deus دارای صفحه نمایش با کیفیتی است که در آن میزان با قیمانده شارژ و اطلاعات داده ها را در اختیار شما قرار میدهد و همچنین شما میتوانید در تاریکی از این صفحه نمایش بدون نگرانی استفاده کنید . این دستگاه دارا سیستم صوتی می باشد که با استفاده از یک شبکه رادیویی به هدفون ان متصل شده و از طریق صوت نیز از وجود هدف شما را با خبر می سازد . قدرت , سبکی و سرعت بالای این دستگاه در کاوش ها با عث محبوبیت این دستگاه شده است . طلایاب ایکس پی دیوس xp deus دارای دو نوع ws4 و ws5 میباشد که تفاوت این دو مدل در نوع هدفون آن است که شما میتوانید به سلیقه خود یکی از آن هارا انتخاب نمایید .جهت تهیه این محصول با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

منبع : فلزیاب ماد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن