سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت ماین لب استرالیاشرکت های سازنده

فلزیاب اکوناوکس EQUINOX

در میان فلزیاب های پالسی موجود در بازار سیستم های شرکت ماین لب در دسته بندی بهترین و برترین سیستم ها بوده اند و استفاده کاوشگران از این سیستم ها در کار استقبال مناسب از این محصولات سبب شده است تا این شرکت هر ساله نمونه سیستم های جدید تری ارائه دهد که در این میان دستگاه فلزیاب اکوناوکس یکی از جدید ترین محصولات این شرکت می باشد که با کارایی و کاکرد مناسب و همچنین تکنولوژی پیشرفته به بازار ارائه شده است و میتواند تمامی آنچه یک اپراتور نیاز دارد را در اختیار وی قراردهد و تمامی اهداف را نمایان سازد , در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این سیستم ارائه شده است که دعوت میکنیم برای اطلاع از اطلاعات کامل این محصول تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

گنجیاب اکوناوکس شرکت ماین لب

این سیستم همچون فلزیاب اکسپلورر 2 یکی از جدیدترین محصولات این شرکت بوده است که دارای تکنولوژی و موارد و امکانات پیشرفته و جدیدی می باشد که تمامی این امکانات در جهت افزایش بازدهی و کارامدی این سیستم در این فلزیاب بکار گرفته شده است تا عملکردی هرچه بهرت داشته باشد و بتواند تمامی اهداف موجود در زمین را بیابد و تحولی در دنیای فلزیاب ها بوجود آورد که واقعا با پاسخگویی مناسب ود ثابت کرده است که این محصول نیز همچون سایر محصولات شرکت ماین لب عالی بوده و میتوانند نیاز های اپراتور ها را برطرف نمایند .

فلزیاب اکوناوکس ماین لب
فلزیاب اکوناوکس ماین لب

این فلزیاب در دو مدل جداگانه به بازار عرضه میشود که عبارتند از :

اکوناوکس 600 :

دارای مدهای ( پارک – زمین – ساحل ) است . فرکانس کاری دستگاه 5KHZ -10KHZ-15KHZ و مولتی فرکانس است و دارای هدفون بی سیم است .

اکوناوکس 800 :

دارای چهار مد کاری ( پارک – زمین – ساحل – طلا ) است . دارای 6 فرکانس 5KHZ-10KHZ-15KHZ-20KHZ-40KHZ و مولتی فرکانس است و دارای هدفون بی سیم است .

این محصول با هزینه ای مناسب به بازار رعرضه شده است تا تمامی اپراتور هایی که میخواهند به اهداف با ارزشی دست پیدا کنند بتوانند این محصول را تهیه نمایند . این سیستم میتواند تمامی انواع فلزات با ارزش و سکه ها و گنجینه ها و حتی رگه های کوچک از فلزات با ارزش را بیابد و با استفاده از آلارم های صوتی به اطلاع اپراتور برساند . قدرت تفکیک عالی این سیستم سبب شده است تا رد مناطقی با الودگی زیاد نیز بتواند بهترین بازدهی را از خود نشان دهد . سایر محصولات این شرکت :

منبع : وب سایت فلزیاب ماد 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن