سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت ماین لب استرالیاشرکت های سازنده

فلزیاب اکس کالیبر EXCALIBUR II

در این مقاله سعی داریم یکی از بهترین سیستم های پالسی موجود در بازار سیستم های فلزیابی را معرفی کنیم و شما عزیزان را با ویژگی های این محصول آشنا سازیم , فلزیاب اسکالیبر 2 یکی از برترین نمونه های کاوشگری می باشد که با داتشن ویژگی ها و امکانات منحصر بفرد دارای تمایزاتی با سیار سیستم های موجود در بازار می باشد که سبب شده است این محصول بخش زیادی از توجه اپراتور ها را به خود جلب کرده است زیرا با استفاده از این سیستم میتوان کاش های حرفه ای انجام داد و به بهترین نتایج دست یافت , این سیستم از سری محصولات شرکت ماین لب استرالیا می باشد که در ادامه به معرفی بیشتر و بهتر این سیستم می پردازیم پس تا انتهای این مقاله با فلزیاب استار همراه باشید .

طلایاب EXCALIBURE II

در این بخش از معرفی تخصصی دستگاه های فلزیاب به معرفی فلزیاب اسکالیبر EXCALIBUR – ll  میپردازیم . دستگاه فلزیاب اسکالیبر 2 دارای ویژگی ضد آب می باشد تا شما عزیزان بدون نگرانی در نقاطی که محل سکون آب است یا در داخل رودخانه ها از این دستگاه فوق العاده استفاده کنید. این دستگاه دارای بالاترین تکنولوژی برای یلفتن فلزات گرانبها و دفینه ها و حتی سنگ های با ارزش هم در خشکی و هم در آب می باشد . شرکت سازنده دستگاه اسکالیبر 2 که ماین لب استرالیا است این محصول خود را با نام کاوشگر ساحل به بازار های جهانی معرفی کرده است .

فلزیاب اکس کالیبر 2 ماین لب
فلزیاب اکس کالیبر 2 ماین لب

طلایاب اسکالیبر EXCALIBUR – ll  دارای عمق کاوش 65 متری در آب میباشد تا بتواند در مکان های دارای آب بهترین نتیجه کاوش را داشته باشد و بتواند به راحتی به فلزات گرانبها , گنجینه ها به مکان و موقعیت دقیق هدف خود دست پیدا کند . این دستگاه به عنوان یکی از بهترین دستگاه های پالسی ضد آب خودرا معرفی کرده است و به واسطه ضد آب ودن و داشتن لوپ ها و بدنه ضد آب میتواند در عمق رود خانه ها , دریا ها و حتی اقیانوس ها بدون انکه آسیبی به دستگاه وارد شود استفاده کنند . این ویژگی باعث محبوبیت دستگاه گنجیاب اسکالیبر EXCALIBUR – ll در جهان وحتی ایران شده است تا کاوشگران برای مکان های آبی از این دستگاه قوی استفاده نمایند که این مورد در این سیستم بسیار نزدیک به سیستم فلزیاب اس دی سی 2300 می باشد که سیستم اس دی سی نیز قادر به کاوش در آب با دقت زیاد می باشد .

فلزیاب قدرتمند اکس کالیبر 2 ماین لب
فلزیاب قدرتمند اکس کالیبر 2 ماین لب

عمق کاوش این دستگاه در خشکی نیز به 2 متر میرسد که میتواند تا با استفاده از کویل های 8 و 11 اینچی عمق کاوش و دقت در مکان یابی هدف را افزایش دهیم . قدرت تفکیک بالای این دسگاه میتواند فلزات با ارزش را شناسایی و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد . کارکرد این دستگاه در زمین های آلوده نیز فوق العاده می باشد و میتواند بدون اخلالی در سیگنال های فلزات به شناسایی هدف ادامه دهد شما عزیزان میتوانید از دستگاه فلزیاب اسکالیبر EXCALIBUR – ll در هر نوع شرایط آب وهوای ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…) و هر نوع جنس زمینی (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی , شن و …) استفاده کنید . برای مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب استار

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن