سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت دیتچشرکت های سازنده

فلزیاب اس اس پی 5100 SSP

با سلام خدمت کاوشگران و همراهان وب سایت فلزیاب استار در این بخش از مطالب میخواهیم یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار یعنی دستگاه فلزیاب اس اس پی 5100 SSP را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم تا شما بزرگواران علاوه بر آشنایی با یکی از برترین سیستم های گنجیابی جهان در میان سیستم های متنوع موجود آشنایی و اطلاعات کاملی را راجع به این دستگاه بسیار کار آمد در اختیار داشته باشد و بتوانید بهترین انتخاب خود را برای کاوش های خود داشته باشید .

طلایاب اس اس پی 5100 SSP

در این مطلب از مطالب سایت به معرفی دستگاه طلایاب اس اس پی 5100 SSP میپردازیم که شما عزیزان بتوانید از این سیستم قدرتمند و کار آمد در جستو جو های خود استفاده کنید . عمق کاوش 6 متری این سیستم بی نظیر و دقیق به اپراتور اجازه میدهد که با استفاده از این ویژگی بتواند هدف های عمیق را به خوبی شناسایی کند و بتواند فلزات و اشیا گرانبها را تا عمق شش متری زمین شناسایی و تحلیل و تجزیه کند و رد صورت وجود بار با تحلیل و انالیز داده های دریافتی اقدام به حفاری کند .دستگاه گنجیاب اس اس پی 5100 SSP در کاوش های خود از پالس مغناطیسی استفاده میکند که یکی از ویژگی متمایز کننده این دستگاه از دو نمونه قبلی شرکت سازنده آن است که این ویژگی ها و سایر امکانات افزوده شده به این سیستم سبب شده تا این دستگاه دارای حساسیت و دقت و کارایی بهتر و بیشتری نسبت به دو نمونه قبل خود ساخته شرکت دیتچ داشته باشد .

فلزیاب پالسی اس اس پی 5100
فلزیاب پالسی اس اس پی 5100

فلزیاب اس اس پی 5100 دارای قدرت تفکیک بسیار بالایی است که میتواند فلزات با ارزش را از بی ارزش جدا سازی کند بطوریکه حتی گنجیاب اس اس پی 5100 SSP در زمین های معدنی و زمین هایی که بسیار آلوده است به صورت بسیار دقیق عمل کند و هیچ اختلالی در فرکانس فلزات کشف شده باس ایر موارد موجود دخالت نمیدهد که با این ویژگی خود قدرت تفکیک خود را به رخ دیگر دستگاه های موجود در بازار بکشد . دستگاه فلزیاب اس اس پی 5100 در هر نوع زمین اعم از (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی و …)  هیچ مشکلی برای کاکرد اصلی خود نمی بیند . این دستگاه دارای دو نوع فریم با تفکیک و بدون تفکیک به ابعاد 150 * 150 است که اپراتور بنا بر به نوع جنس از یکی از این دو ویژگی میتواند استفاده کند . ویژگی دیگر دارا بودن شارژ مخصوص است تا شما زمان بیشتری از این دستگاه استفاده نمایید و همچنین خود دستگاه میتواند شارژ خود را صرفه جویی و مدت زمان بیشتری از آن استفاده کند. شما عزیزان میتوانید با تماس با مشاورین ما از چگونگی تهیه و کارکرد این دستگاه مطلع شوید .

ویژگی های این محصول

 • فلزیاب پالسی اس اس پی 5100 دارای بالانس سریع است.
 • دارای مانیتور رنگی برای نمایش اطلاعات مورد نیاز اپراتور است.
 • دارای حساسیت زیاد و عمق کاوش بهبود یافته برای اهداف مختلف است.
 • دارای میکروپروسسور برای پردازش سریع داده ها است.
 • دارای انواع فریمهای مختلف در سایز های متفاوت است.
 • دارای باطری قابل شارژ با عمق و کارایی زیاد است.
 • عدم حساسیت به مواد معدنی .
 • عدم حساسیت به سنگهای آهن و کانی ها.
 • دارای ثبات پایداری زیاد در زمان کار در زمین ها مختلف است.
 • دارای دو سال گارنتی و خدمات بعد از فروش.
 • قیمت مناسب .

منبع : فلزیاب استار – وب سایت ارائه انواع طلایاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن