شرکت ماکرو ترکیهشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

فلزیاب تصویری دیپ هانتر deephunter

فلزیاب دیپ هانتر با داشتن قابلیت ها و ویژگی های منحصر بفردی که دارد در میان سیستم های موجود در بازار برای خود جایگاهی خود دست و پا کند و بتواند به عنوان یکی از برترین و بهترین سیستم های فلزیابی شناخته شود که در شرایط مختلف به انجام کاوش های موفق بپردازد و بتواند انواع هدف را بیابد , در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با این فلزیاب ارائه داده ایم که بطور کلی تمامی ویژگی های این سیستم مورد تحلیل واقع شده است .

فلزیاب سه بعدی دیپ هانتر deephunter

در این بخش از مطالب به معرفی یکی از بهترین فلزیاب های موجود می پردازیم تا شما عزیزان بیشتر با فلزیاب سه بعدی دیپ هانتر deephunter آشنا شده و بتوانید بهتر از این دستگاه در کاوش های تخصصی خود استفاده کنید . طلایاب سه بعدی دیپ هانتر deephunter یکی از بهترین دستگاه های سه بعدی موجود در بازار و ساخت شرکت ماکرو ترکیه است که میتواند تمام اطلاعات به دست آمده از هدف را به صورت دقیق و کامل به تصویری سه یعدی تبدیل کند و در اختیار اپراتور قرار دهد این دستگاه دارای صفحه نمایش تمام رنگی و با کیفیت بسیار بالایی است تا شما بتوانید به راحتی در تاریکی از نمایشگر این دستگاه استفاده کنید .

گنجیاب دیپ هانتر ماکرو
گنجیاب دیپ هانتر ماکرو

گنجیاب سه بعدی دیپ هانتر deephunter دارای عمق کاوش نسبتا بالایی می باشد تا شما عزیزان بتوانید به اهداف خود در اعماق زمین دست یابید با استفاده از عمق کاوش 4 متری میتوانید به راحتی از وجود فلزات با ارزش , گنجینه ها , سنگ های قیمتی با خبرشوید و بتواند آنهارا به صورت سه بعدی با دقت بسیار عمق آن , جنس آن و اندازه آن را برای اپراتور مشخص سازد . طلایاب سه بعدی دیپ هانتر deephunter دارای دو نوع مدل جستو جو می باشد اولی برای پیدا کردن اهداف بزرگ و عمیق و دومی برای اهداف سطحی و ریز تا اپراتور بتواند به راحتی به اهداف خود دست یابد و به کاوش بپردازد .

فلزیاب دیپ هانتر ماکرو
فلزیاب دیپ هانتر ماکرو

قدرت تفکیک بالای این دستگاه باعث محبوبیت زیاد این دستگاه شده که میتواند به راحتی انواع فلزات با ارزش را تشخیص داده و از شناسایی و تجزیه فلزات بی ارزش دیگر چشم پوشی کند . دستگاه سه بعدی دیپ هانتر deephunter ساخت شرکت ماکرو ترکیه کاملا مناسب زمین های بسیار آلوده می باشد این دستگاه قابلیت تفکیک بسیار بالای سیگنال های فلزات مختلف را داراست که این ویژگی باعث می شود تا هیچ تداخلی بین سیگنال فلزات به وجود نیاید . این دستگاه دارای کویل های مجزایی است که با اتصال آنها می توانید از عمق کاوش و دقت و کارایی بیشتر این دستگاه استفاده کنید . برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . برای مشاهده سایر محصولات این شکرت میتوانید به مطالب زیر نیز مراجعه کنید :

منبع : فلزیاب ماد – وب سایت فروش انواع ردیاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن