وبلاگ

شناخت علم باستان شناسی

با سلام دمت تمامی همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد میخواهیم در این مقاله اطلاعاتی درباره علم باستان شناسی خدمت شما عزیزان عرضه کنیم زیرا باستان شناسایی و فلزیابی دو مکمل هم دیگر هستند . شما میتوانید با استفاده از علم باستان شناسی بهتر به نقطه مکانی و جایگاه اهداف موجود در زمین با استفاده از نشانه ها پی ببرید . پس مارا تا پایان این مقاله همراهی کنید تا بتوانیم شما را بیشتر با علم باستان شناسی آشنا سازیم .

علم بزرگ باستان شناسی

در این بخش به معرفی بیشتر علم باستان شناسی در فلزیابی می پردازیم تا شما اطلاعات بیشتری نسبت به این علم داشته باشید . علم باستان شناسی و فلیابی دو مکمل هم دیگر هستند یعنی هر دو به دنبال یک هدف که ان هم پیدا کردن گنج و فلزات با ارزش است هستند .  به طوری که قبل از اینکه فلزیاب ها کشف و اختراع شوند علم باستان شناسی بر روی زمین وجود داشت و کارشناسان با استفاده از این علم به شناسایی و جستو وی گنج ها و فلزات با ارزش می پرداختند پس علم باستان شناسی علمی کهن است .امروزه نیز که فلزیاب ها پدید آمده اند نمی توانیم این علم کهن را در یافتن فلزات با ارزش نادیده بگیریم .

علم باستان شناسی
علم باستان شناسی

باستان شناسی را نمیتوان محدود به شناسایی و جست و جو برای آثار دانست بلکه در این علم از شاخه انسانی موارد دیگری همچون مردم شناسی و انسان شناسی نیز صورت میگیرد در این علم مردم شناسی و اداب و رسوم آنها نیز مورد بررسی قرار میگیرد . باستان شناسی همچون فلزیابی به دنبال یافتن آثار و اشیا قدیمی می باشند . مهم ترین اصل در باستان شناسی حفاری  است تا بتوانند به اهداف شناسایی خود بپردازند . امروزه نیز در باستان شناسی نیز فلزیابی نقش مهمی را داراست به صورتی که بعد از شناسایی محلی باستان شناس با استفاده از دستگاه فلزیاب و اطمینان بیشتر به جستو جوی بیشتر می پردازد .

منبع : فلزیاب ماد , مرجع انواع ردیاب و اسکنر اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن