سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت فیتز جرالد یا تریجر ناوشرکت های سازنده

ردیاب THUNDER STICK

با سلام خدمت تمامی هراهان همیشگی فلزیاب ماد در این بخش از معرفی محصولات شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو به معرفی دستگاه ردیاب THUNDER STICK می پردازیم تا شما بیشتر با این دستگاه آسنا شوید . امروزه دستگاه های ردیاب زیادی در بازار عرضه شده اند که شما میتوانید با بهترین انتخاب به هدفهای مورد نظر خود برسید به همین دلیل ما در این مطلب به معرفی یکی از بهترین فلزیاب های بازار می پردازیم تا شما بهترین انتخاب را در تهیه دستگاه کاوش خود داشته باشید .

فلزیاب THUNDER STICK

در این بخش از مطالب به معرفی بیشتر دستگاه ردیاب THUNDER STICK می پردایم تا شما بیشتر با این دستگاه آنا شده و بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید . ما در این مطلب به توضیح بیشتر درباره فلزیاب THUNDER STICK می پردازیم تا شما کاوشگران با استفاده از این اطلاعات کاوشهای خود را انجام دهید . ایندستگاه دارای تکنولوژی و قدرت بسیار بالایی است به صورتی که در 50یارد میتواند سکه ها را شناسایی کند و بیشتر از یک مایل اشیا بزرگتر را به راحتی شناسایی می کند پس شما میتوانید از اطمینان از کارکرد این دستگاه در کاوش های خود از آن استفاده کنید .شما میتوانید در موارد مختلف از این دستگاه با قدرت و پر دقت استفاده کنید .

ردیاب قدرتمند  thunder stick
ردیاب قدرتمند thunder stick

طلایاب THUNDER STICK داری عمق کاوش 25 فوتی می باشد تا اپراتور بتواند تا این عمق به انواع فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره دست پیدا کند شما با استفاده از این دستگاه میتوانید ذرات کوچک و رگه های کوچک طلا را در زمین شناسایی کنید . به کاوش بپردازید . قدرت تفکیک بالای این میتواند انواع فلزات را تشخیص دهد به صورتی که در زمین های آلوده به راحتی فرکانس فلزات با ارزش را از فرکانس فلزات بی ارزش جدا کرده و هیچ تداخلی بین فرکانس ها به وجود نمی آید شما میتوانید فلز مورد نظر خود را انتخاب کرده تا دستگاه فقط به جستوجوی فلز انتخابی شما بپردازد . ردیاب THUNDER STICK دارای بیشترین حساسیت بر روی فلزات طلا و قره است که این امر یکی از مزیت ها این دستگاه می باشد . شما برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران وب سایت ماد تماس حاصل فرمایید .

منبع : فلزیاب ماد , مرجع ارائه انواع فلزیاب و ردیاب اروجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن