سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت الکتروسکوپسشرکت های سازنده

ردیاب مدل 301 دیجیتال

با سلام خدمت تمام همراهان همیشگی فلزیاب ماد در این بخش از معرفی یکی از بهترین فلزاب ها به معرفی ردیاب مدل 301 دیجیتال می پردازیم تا شما با استفاده از این دستگاه بهترین کاوش ها را داشته باشید . شما در این مقاله با کارایی و عملکرد بی نظیر این دستگاه آشنا شده . این ردیاب همواره یکی از محبوب ترین ردیاب ها نزد کاوشگران بوده که باعث شده کاوشگران این ردیاب را در کاوش های خود بکار بیگیرند . امیدوارم ما را تا پایان این مطلب همراهی کرده و از ویژگی های این دستگاه مطلع شوید.

ردیاب 301 دیجیتال

در این بخش از مطالب به معرفی ردیاب مدل 301 دیجیتال محصول شرکت الکتروسکوپس می پردازیم تا شما کاوشگران از عملکرد این وسیله باخبر شوید و بتوانید بهترین نتیجه را در کاوش های خود با استفاده از این دستگاه به دست بیاورید . طلایاب مدل 301 دیجیتال دارای صفحه نمایش با کیفیتی است تا شما با استفاده از آن در تاریکی و شب مشکلی برای استفاده از این دستگاه را نداشته باشید .  صفحه نمایش این وسیله داده ها را نمایش میدهد تا اپراتور با استفاده از این اطلاعات به کاوش و جستو جوی خود ادامه دهد همچنین میزان باقیمانده شارژ باطری دستگاه نیز بر روی صفحه نمایش آن نشان داده می شود تا شما در صورت  نداشتن شارژ دستگاه مطلع شده و برای کاوش های خود دستگاه را شارژ کنید تا در زمان جستو جو به مشکل بر خورد نکنید و به کاوش خود ادامه بدهید .

ردیاب قدرتمند مدل 301
ردیاب قدرتمند مدل 301

طلایاب مدل 301 دیجیتال دارای قدرت تفکیک بالایی می باشد تا بتواند فرکانس فلزات باارزش همچون طلا و نقره را از فلزات بی ارزش تشخیص بدهد و از شناسایی فرکانس فلزات بی ارزش چشم پوشی کند و تاثیرات آن هارا در کارکرد خود بروز ندهد . عمق کاوش این دستگاه 12 فوت می باشد که میتواند تا این عمق انواع فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره را شناسایی کند و همچنین قادر به شناسایی ذرات کوچک طلای موجود در زمین نیز است . گنجیاب مدل 301 دیجیتال دارای تایم جستجو می باشد که با استفاده از آن میتوان میزان کاوش عمومی برای فلزات را کاهش دهد و تمرکز بر روی یک فلز با ارزش متمرکز شود و فقط به جستو جوی فلزات با ارزش بپردازد .

میزان حساسیت این دستگاه بیشتر بر روی طلا و نقره است که این امر باعث محبوبیت  دستگاه فلزیاب مدل 301 دیجیتال بین کاوشگران شده است . در این دستگاه با استفاده از قابلیت  high/low میتوانید میزان حساسیت را بالا یا پایین برده و فرکانس های دیگر فلزات تاثیری بر روی کارکرد این دستگاه نداشته باشند . شما کاوشگران حرفه ای برای تهیه این محصول می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

منبع : فلزیاب ماد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن