سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت الکتروسکوپسشرکت های سازنده

ردیاب مدل 20

در این بخش از مطالب به معرفی بیشتر ردیاب مدل 20 می پردازیم تا شما بیشتر با کارایی این دستگاه آشنا شده و بتوانید از این دستگاه فوق العاده استفاده کنید . در این برهه از زمان که ردیاب های بی کیفیت تمام بازار را فرا گرفته اند شر کت الکتروسکوپس با معرفی فلزیاب مدل 20 به بازار موجب جلب توجه کاوشگران حرفه ای شده تا با استفاده از این دستگاه به هدف های خود برسند . شما میتوانید این وسیله را در بین انتخاب های خود قرار دهید و به بهترین نتیجه دست پیدا کنید . امیدوارم مارا تا پایان این مطلب همراهی کنید .

گنجیاب مدل 20

در این بخش از مطالب وب سایت فلزیاب ماد می خواهیم طرز استفاده از دستگاه ردیاب مدل 20 را به شما نشان دهیم تا شما با آشنایی از این دستگاه بی نظیر بتوانید در کاوش های حرفه ای خود از این دستگاه قوی و پر دقت استفاده کنید . فلزیاب مدل 20 دارای قدرت تفکیک بسیار بالایی است که میتواند فلزات با ارزش را به خوبی شناسایی کند و از شناسایی فلزات بی ارزش چشم پوشی کند تا شما بهتر به کاوش فلزات با ارزش بپردازید . شما میتوانید از گنجیاب مدل 20 در زمین های آلوده با اطمینان خاطر استفاده کنید و نگرانی از تداخل فرکانس های فلزات مختلف نباشید چون این دستگاه میتواند فلزی که انتخاب کرده اید را به خوبی شناسایی کند و داده هارا به اپراتور منتقل سازد .

ردیاب قدرتمند مدل 20
ردیاب قدرتمند مدل 20

طلایاب مدل 20 دارا کلید های مختلف برای جستو جوی انواع فلزات است به طور مثال کلید GOLD برای جستو جو و شناسایی طلا است سوییچ ALL METAL برای جستو جوی انواع فلزات و سوییچ silver برای جستو جوی نقره می باشد که شما با انتخاب هر کدام می توانید به کاوش و جستو جوی فلز انتخابی بپردازید و در این حالت دستگاه از شناسایی فلزات دیگر چشم پوشی می کند . شما میتوانید به صورت دستی به کاوش بپردازید که در این صورت دستگاه حساسیت بیشتری به فلز انتخابی شما نشان می دهد . برای مشاهده سایر محصولات این شرکت میتوانید به موارد زیر نیز مراجعه کنید :

گنجیاب مدل 20 دارای عمق کاوش 6 متری و شعاع زنی بالایی می باشد که شما میتوانید به انواع فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره دست پیدا کنید همچنین این دستگاه اندازه هدف , عمق و جنس هدف را نیز برای اپراتور مشخص میکند و قادر است ذرات کوچک طلای موجود در زمین را نیز شناسایی کند . شما می توانید از این دستگاه در انواع اقلیم آب و هوایی و هر نوع جنس زمینی بدون تداخلی در عملکرد دستگا استفاده کنید . شما برای تهیه دستگاه ردیاب مدل 20 میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

منبع : فلزیاب ماد مرجع ارائه انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن