سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت فیتز جرالد یا تریجر ناوشرکت های سازنده

ردیاب راون THE RAVEN

در این بخش از مطالب وب سایت فلزیاب ماد به معرفی بیشتر ردیاب قدرتمند راون THE RAVEN می پردازیم تا شما بیشتر با این دستگاه منحصر به فرد آشنا شده و بتوانید از این دستگاه در کاوش های خود استفاده کنید . این دستگاه منحصر به فرد دارای قابلیت هایی است که شما بتوانید به راحتی به اهداف خود دست پیدا کنید . این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار می باشد . امیدواریم مارا تا پایان این مطلب همراهی کنید .

فلزیاب پر قدرت راون THE RAVEN

در این بخش به معرفی بیشتر فلزیاب راون THE RAVEN محصول شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو می پردازیم تا با این اطلاعات شما بتوانید بهترین انتخاب را برای تهیه این محصول بی نظیر داشته باشید . این دستگاه دارای کارکرد عالی و سازگار با محیط می باشد به این صورت که میتواند در انواع زمین ها به جستو جو بپردازد و بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد شما با استفاده از این دستگاه می توانید در انواع شرایط آب و هوایی ( بارانی,  برفی ,  خشک  ,مرطوب و…) و هر نوع جنس زمینی (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی و …) بدو ن تغییری در کارکرد دستگاه به کاوش بپردازد بدون آنکه در بین فرکانس فلزات تداخلی به وجود بیاید.

ردیاب پر قدرت THE RAVEN
ردیاب پر قدرت THE RAVEN

در طلایاب راون THE RAVEN دامنه برای اشیاء کوچک حدود ۵۰ تا ۱۰۰ یارد است و برای اشیاء بزرگ یک مایل است که البته این میزان به جنس خاک نیز بستگی دارد به طور مثال در مناطقی که دارای خاک مناسب است کارکرد دستگاه به طور چشمگیری بهتر شده و با قدرت و دقت بیشتری به کاوش می پردازد . این دستگاه دارای قدرت تفکیک بالایی است که میتواند در زمین هایی که دارای آلودگی هستند به خوبی به شناسایی فلزات باارزش بپردازد ودر شناسایی فرکانس فلزات هیچ مشکلی برای اپراتور به وجود نیاید . این دستگاهدارای کلید هایی است که میتوانید شما تنظیمات دلخواه را بر روی ان اعمال کنید . جهت مشاوره و خرید ردیاب راون  THE RAVEN  میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید . برای مشاهده سایر محصولات این شرکت میتوانید به موارد زیر نیز مراجعه نمایید :

منبع : فلزیاب ماد , مرجع انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

تماس با ما
بستن