سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت او کی امشرکت های سازندهفلزیاب های تصویری

ردیاب ایر اسکن SF – AIR SCAN

با سلام خدمت تمامی کاوشگران و کاربران وب سایت فلزیاب ماد , در این مقاله سعی داریم تا یکی از بهترین نمونه های ردیابی و فلزیابی و در نوع خود متفاوت ترین نوع فلزیاب را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهیم تا اطلاعات دقیق در رابطه با این محصول شرکت او کی ام آلمان داشته باشید و با آگاهی بیشتری راجع به سیستم های مختلف اقدام به خریداری انواع سیستم های فلزیابی کنید پس با ما تا انتهای این مقاله با عنوان فلزیاب SF – AIR SCAN همراه باشید .

طلایاب ایر اسکن

در وب سایت فلزیاب ماد به معرفی بسیاری از نمونه سیستم های فلزیابی پرداخته ایم و نمونه های زیادی ر خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم امام در این مقاله سعی داریم تا نمونه سیستمی متفاوت که به شکل پرنده به انجام کاوش می پردازد را خدمتتان معرفی کنیم , این ردیاب در هر بار به پرواز در آمدن مساحت بزرگی را مورد کاوش و بررسی قرار میدهد و با جمع آوری اطلاعات زیادی راجع به مکان هدف به زمین مینشیند . با استفاده از این سیستم میتوانید در قسمت هایی که نمیتوانید به شخصه ورود پیدا کنید بتوانید کاوش انجام دهید و اطلاعات کاملی دریافت کنید .

ردیاب حرفه ای ایر اسکن
ردیاب حرفه ای ایر اسکن

ردیاب ایر اسکن محصول شرکت او کی ام آلمان میتواند با استفاده از عمق کاوش ۴۵ متری و سایر امکانات خود محدوده ها و مساحت هایی بزرگی را در هر بار پرواز اسکن کند که میانگین اسکن هر منطقه در هر پرواز ۲۰ دقیقه ای ۵۰۰ متر است و در طول این بیست دقیقه اگر فلزات با ارزش و مواردی همچون گنجینه ها و دفینه ها و … وجود داشته باشد را نمایان میسازد . این ردیاب از سیستم جی پی آر , مادون قرمز و دوربین قوی یک میلیون پیکسلی برای اسکن استفاده میکند تا همه فلزات و اشیاء را بدون کم و کاست اسکن کند .

منبع : فلزیاب ماد – مرجع ارائه انواع ردیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن