سیستم های ردیاب و اسکنرشرکت الکتروسکوپسشرکت های سازنده

ردیاب اسکوپ بی Scope B

در این بخش از معرفی فلزیاب های موجود در بازار به معرفی ردیاب اسکوپ بی Scope B میپردازیم تا با ویژگی های این دستگاه آشنا شده و در انتخاب های خود این دستگاه را در نظر بگیرید. امروزه تعداد ردیاب های موجود در بازار بسیار زیاد شده است ما در این بخش میخواهیم در این مقاله از وب سایت فلزیاب ماد شما را با یکی از بهترین و کارآمد ترین فلزیاب های موجود آشنا سازیم تا با استفاده از این وسیله به بهترین نتیجه و هدف دلخواه خود برسید . ما را تا پایان این مطالب همراهی کنید تا بیشتر با این ردیاب قوی آشنا شوید .

فلزیاب اسکوپ بی SCOPE B

در این بخش از مطالب وب سایت فلزیاب ماد به معرفی دستگاه ردیاب اسکوپ بی Scope B می پردازیم تا شما با استفاده از این مطالب بیشتر با این دستگاه آشنا شده و در کاوش های خود از این دستگاه فوق العاده استفاده کنید .سیستم طلایاب اسکوپ بی Scope B  بر مبنای سیستم نفوذ گرا طراحی شده است تا با نفوذ خود به اعماق زمین بتواند فلزات با ارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره را شناسایی کند و مکان آنهارا برای اپراتور مشخص سازد . این دستگاه را میتوان متناسب نیاز های کاوشگران حرفه ای دانست چون با کارآیی بی نظیر خود تمامی نیاز های یک اپراتور حرفه ای را فراهم میکند .

گنجیاب اسکوپ بی Scope B  دارای ویژگی های بی نظیری است که شما میتوانید با استفاده از قابلیت های این دستگاه با دقت و قدرت بیشتری به کاوش بپردازید . به طور مثال این دستگاه دارای سوئیچ های HI / LOW است تا شما بتوانید میزان حساسیت به فلزات را خودتان انتخاب کنید . این دستگاه بیشترین حساسیت را بر روی طلا و نقره داراست .فلزیاب اسکوپ بی Scope B دارای قدرت تفکیک بالایی است که میتواند فلزات با ارزش و بی ارزش را در زمین های آلوده به خوبی شناسایی کند و در دریافت فرکانس فلزات هیچ تداخلی بوجود نیاید . عمق کاوش این دستگاه 3 متر واقعی و شعاعزنی این دستگاه 1000 متر است که میتواند نواع فلزات را شناسایی کند و حتی قادر به شناسایی ذرات کوچک طلا موجود در زمین نیز می باشد . شما جهت مشاوره و تهیه این محصول شرکت الکتروسکوپس می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید . برای مشاهده سایر محصولات این شرکت میتوانید به موارد زیر نیز مراجعه نمایید :

منبع : فلزیاب ماد – مرجع ارائه انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن