وبلاگ

دوربین ام تا ال

با سلام خدمت تمامی کاوشگران و همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد در این بخش می خواهیم در رابطه با فلزیاب دوربینی ام تا ال اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم .شما میتوانید با این اطلاعات در انتخاب های خود بهترین گزینه را انتخاب کرده و بتوانید به اهداف خود به راحتی دست پیدا کنید زیرا امروزه دستگاه های متعددی وجود دارند که افراد سود جو به طراحی ان و فروش آن بنا به منفعت شخصی خود می پردازند . امیدوارم ما را تا پایان این مطالب همراهی کنید .

فلزیاب دوربینی ام تا ال

در این بخش بدون مقدمه به این مساله می پردازیم که فلزیاب دوربینی ام تا ال دروغی بیش نیست و کسانی که به فروش ان میپردازند دروغگویی بیش نیز نیستند . این مقاله را برای کسانی که از تقلبی بودن این دستگاه شک داشتند نوشتیم تا به یقین کامل دست پیدا کنند . این دستگاه را افرادی سود جو برای فریب دادن مرم طراحی کرده و به بازار عرضه کرده اند که توانسته اند افراد زیادی را نیز طعمه خود بکنند و این افراد علاوه بر هزینه زیاد و نتیجه نگرفتن وقت و زمان خود رانیز از دست داده اند . امروزه در هر زمینه ای پای افرادی سود جو باز شده است که از نداشتن اطلاعات افراد سو استفاده میکنند و به ارائه جنس های تقلبی می پردازند در زمینه فلزیاب که افراد اطلاعات کمتری دارند وجود این افراد سود جو بیشتر از هر زمینه ی دیگر است .

دوربین تقلبی ام تا ال
دوربین تقلبی ام تا ال

در معرفی این دستتگاه آن را به عنوان بهترین دستگاه گنجیاب دنیا معرفی کرده اند که این موضوع اصلا قابل باور نیست شما ببینید شرکت هایی مانند ماین لب یا گرت آمریکا تا کنون با این همه تکنولوژی که بهترین فلزیاب ها را اختراع و مونتاژ می کنند نتوانسته اند به این دستگاه دست پیدا کنند پس چگونه می شود که یک دستگاه به صورت یک شبه بیاید و از این شرکت ها جلو بزند .  در تبلیغ این دستگاه آمده است دستگاه تا چند کیلو متر زیر زمین را همچون روی زمین نشان میدهد که مسلما و به طور یقین دروغی بیش نیست و فقط برای فریب افرادی است .

این دستگاه با عنوان گنجیاب و فلزیاب به بازار عرضه شده که اصلا صحت ندارد و در کار فلزیابی هیچ کاریردی ندارد و در اصل این محصول برای شنیدن صدای پرندگان کارآیی دارد و محققان پرنده شناس برای یافتن پرندگان از این وسیله استفاده میکنند . ما به شما توصیه میکنیم که برای جلوگیری از به هدر رفتن هزینه و وقت خود هرگز دستگاهی به نام  ام تا ال را خریداری نکنید .

منبع : فلزیاب ماد مرجع انواع ردیاب و اسکنر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن