وبلاگ

انواع مدار فلزیاب

با سلام خدمت تمامی کاوشگران و همراهان همیشگی وب سایت فلزیاب ماد در این مقاله می خواهیم انواع مدار سیستم های فلزیاب را برای شما معرفی کنیم . در همه وسیله های الکترونیکی مداری وجود دارد که کارکرد های دستگاه را این مدار بر عهده دارد یعنی مغز اصلی وسیله هستند و تمامی دستورات را این مدارها انجام می دهند در مورد دستگاه های فلزیاب نیز این قاعده وجود دارد . امیدوارم ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

انواع مدار های دستگاه فلزیاب

در این بخش میخواهیم انواع مدار فلزیاب را برای شما عزیزان معرفی کنیم . هر دستگاه فلزیابی دارای کیت و مداری است که بر روی دستگاه قرار دارد و بیشتر کار های اصلی دستگاه را به عهده دارد و تمامی دستورات را از این مکان اجرا می کند . به این صورت که شما دستوری را به دستگاه وارد می کنید ابتدا مدار ها و کیت دستگاه به تجزیه و تحلیل دستور شما می پردازند و سپس بنا بر خواسته شما دستورات را اجرا می کنند همچنین وقتی که دستگاه مشغول به کاوش باشد اطلاعات و فلزاتی رت که شناسایی کرده است در مدار تجزیه و تحلیل می کند و آن را سپس به صورت اعداد یا تصویر در اختیار اپراتور قرار می دهد . به این صورت اگر مداری در دستگاه قرار نداشته باشد دستگاه هیچ کارآیی ندارد و اگر دستگاه را به بدن انسان تشبیه کنیم مدار نقش مغز انسان را برای دستگاه فلزیاب داراست .

مدار فلزیاب
مدار فلزیاب

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در دستگاه ها از مدار ها و کیت های پیشرفته ای نیز استفاده می شود تا دستگاه به توانایی های جدیدی دست یابد و قدرت و دقت آن نیز به طور چسم گیری زیاد شود  و شما بتوانید به انواع اهداف موجود در زمین دست پیدا کنید . اما در دستگاه های دست ساز از مدار های بسیار ضعیفی استفاده می کنند که کارآیی چندانی ندارد و باعث سر درگمی اپراتور بیشتر می شوند تا پیدا کردن اهداف به طوری که این مدارهای دست ساز قادر به تفکیک و شناسایی انواع فلزات را ندارند و شما نمیتوانید توقع زیادی از این مدارها داشته باشید . امروزه نیز در دستگاه های جدید از مدار های پیشرفته استفاده میکنند که اپراتور به راحتی بتواند به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کند .

منبع : فلزیاب ماد مرجع انواع فلزیاب اورجینال

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن