وبلاگ

آیا در فلزیاب ها gps وجود دارد ؟

یکی از سوالاتی که میتوان گفت ذهن عمده افراد موجود در فعالیت های گنجیابی و فلزیابی را به خود متوجه میکند و هاله ای از ابهام را برای کاوشگران عزیز به رقم می آورد سوالی است که شاید خوده شما هم با آن روبرو باشید و آن این است که آیا در فلزیاب جی پی اس وجود دارد ؟ آیا در صورت وجود جی پی اس در سیستم میتوان مکان کاوش را ردیابی کرد ؟ و آیا با استفاده از جی پی اس نهاد هایی همچون میراث فرهنگی و … موفق به کشف مکان فعالیت سیستم و ضبط دستگاه خواهند شد ؟ با ما همراه باشید در این مقاله از سری مقالات وبلاگ فلزیاب استار تا تمامی اطلاعات راجع به این مبحث را خدمت شما بزرگواران ارائه دهیم و به سوالات و ذهن مشغولی های شما خاتمه دهیم .

وجود gps در فلزیاب

آیا امکان دارد جی پی اس در دستگاه فلزیاب وجود داشته باشد ؟ در صورت وجود جی پی اس دستگاه فلزیاب قبل ردگیری می باشد ؟ چگونه از وجود gps در فلزیاب مطلع شویم ؟ آیا دستگاه های مونتاژ ایران ردیابی میشوند ؟ آیا در صورت یافتن جنس و بار جی پی اس فعال میشود ؟ این ها تنها پاره ای از سوالاتی هستند که کاوشگران با آن روبرو هستند و بدون شک افراد آماتوری که در این زمینه فعالیت کرده اند همگی با این ابهام روبرو بوده اند و به دنبال این بوده اند که از صحت این موضوع باخبر شوند که آیا واقعا امکان دارد تا با استفاده از جی پی اس در دستگاه ها و سیستم های فلزیابی اعم از ردیاب و اسکر صوتی و تصویری و … بتوان مکان کاوش را ردیابی کرد .

جی پی اس در فلزیاب

قبل از هرچیزی باید به این نکته اشاره نمود که دستگاه فلزیاب خود را از شرکت های معتبر خریداری نمایید تا قبل از اینکه با سوال وجود جی پی اس مواجه شوید با این موضوع روبرو نباشید که دستگاه اصل یا جعل خریداری نموده اید پس در انتخاب سیستم و شرکتی که از آن خریداری می کنید دقت کنید زیرا زمینه کلاهبرداری در مبحث فلزیاب ها امروزه بسیار گسترده است و افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه بسیار زیاد می باشند .

شایعه وجود جی پی اس در فلزیاب

وجود gps در طلایاب و سایر سیستم های موجود در بازار از پایه نادرست می باشد و شایعه ای بیش نیست که توسط عده یا از افراد سودجو مطرح شده است تا با این شگرد و راهکار دست به کلاهبرداری بزنند و در بازار کار بتوانند خود را بالا بکشند بدین گونه که دسته ای از افراد با ادعای اینکه شرکت فلانی سیستم هاشون دارای جی پی اس است و ردیابی میشن ولی سیستم های ما اورجینال هستند و جی پی اس داخلشون نیست و کسی ردیابیشون نمیکنه و نمیتونن پیداتون کنن وقت کاوش فروش خود را بالا ببرند و به شرکت های رقیب ضرر بزنند .

جی پی اس در فلزیاب
جی پی اس در فلزیاب

gps در فلزیاب ها وجود ندارد و تمامی فلزیاب هایی که از شرکت های معتبر خریداری میشوند هیچکدام دارای جی پی اس نیستند و این موارد تماما شابعاتی می باشند که از سوی تعدادی از افراد بنا به هدف سودجویی بیشتر مطرح میشوند  البته باید اشاره نمود که سیستم جی پی اس در برخی معدن یاب ها وجود دارد که از این سیستم برای پیدا کردن ظول و عرض جغرافیایی مکان ها و فضا های مختلف استفاده میشود و هیچگونه کاربرد دیگری ندارد که در این موارد نیز افرادد با استفاده از دکمه میتوانند جی پی اس را فعال و یا غیر فعال کنند و در مواقع بررسی برای طول و عرض جغرافیایی و ثبت معدن از این مورد استفاده کنند .

با توجه به مطالب ارائه شده و تفسیر صورت گرفته در این رابطه به این نتیجه میرسیم که هیچ دستگاهی دارای GPS  برای ردیابی نمیباشد و اگر هم این ادعا صحت داشته باشد و در دستگاههای فلزیبا و طلایاب و …  GPS  وجود داشته باشد به سادگی یک تعمیر کار میتواند آنرا قطع کند و اگر چنین بود الان ارگانها و سازمان های مربوطه  به این مباحث مورد نظر باید چنذین برابر نیرو استخدام میکردند تا به این جریان رسیدگی کنند و در سیستم های فلزیاب و گنجیابی جی پی اس قرار دهند تا تمامی کاوش ها را زیر نظر داشته باشند .

منبع : وب سایت فلزیاب استار – وب سایت فروش فلزیاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

همچنین ببینید

بستن
تماس با ما
بستن